Īpašie piedāvājumi
Praktiski padomi kamīnu izvēlē

Kamīni, kuri ir nodrošināti ar ārējo gaisa padevi ir šodienas standarts. Seši gadi atpakaļ kamīni ar ārējo gaisa padevi bija jaunums. Ko nozīmē " kamīni ar ārējo gaisa padevi ", …

Raksta datums: 25.02.2014

Kamīni un dūmgāzes! Kamīni, un to pareiza darbība, ir atkarīga no labas kvalitātes malkas. Kamīni, kuri tiek darbināti ar sliktas kvalitātes malku parasti liek mums saskarties ar tāda …

Raksta datums: 22.02.2014

Kamīni ar gaisa vadu sistēmu tiek pielietoti diezgan plaši. Sistēma tiešām var paveikt lielus darbus- novadīt silto gaisu uz jebkuru vietu. Kamīni ar šādu sistēmu labi iederas, ja nep …

Raksta datums: 14.01.2014

Kamīnu malka ir būtiska siltuma jaudas iegūšanai un apkures sistēmas laba stāvokļa uzturēšanā. Kamīni, kas tiek kurināti ar sausu malku , kuras mitrums nepārsniedz  20 % , atdo …

Raksta datums: 20.12.2013

Kamīni ar siltuma akumulāciju ir diezgan izstiepts jēdziens, jo siltuma akumulācija laiks var tik variēts no 2 stundām līdz diennaktij, un pat 36 stundas. Viss ir atkarīgs no akumulācij …

Raksta datums: 27.06.2012

Granulu krāsniņa MUSA HYDROMATIC 16

MUSA HYDROMATIC 16 granulu apkures krāsniņas
MUSA HYDROMATIC 16 granulu apkures krāsniņas MUSA HYDROMATIC 16 granulu apkures krāsniņas MUSA HYDROMATIC 16 granulu apkures krāsniņas MUSA HYDROMATIC 16 granulu apkures krāsniņas
Ražotājs:
Kods:
MUSA HYDROMATIC 16


Izdevīgi kredīta nosacījumi!

Centrālapkures granulu krāsniņas

Granulu krāsns ar čuguna augšējo virsmu, krāsota tērauda apdari, Alutec® kurtuvi, čuguna restēm un ar pulverkrāsojuma sānu pārklājumu. Inteliģentā sadegšanas vadība ar Active + vai ar Maestro tehnoloģiju un dubultu Wi-Fi pieslēgumu.

MUSA krāasniņas pieejamas ar 4 dažādām sānu apdares krāsām - bordo sarkans, balts, sudrabots, tumši pelēks.


Kā viens no populārākajiem MCZ produktiem šī krāsns ir pieejama Air, Comfort Air® un Hydro Matic versijās, kurām raksturīga plaša un dabiska liesma, noslēgta konstrukcija, pelnu pannas iknedēļas iztukšošana un keramikas aizdedzes svece ātrai aizdedzei  trīs minūšu laikā.

Vēl skaistāks skats uz liesmu
Jaunajām MUSA krāsnīm izveidota uzlabota dizaina degšanas kamera, lai sniegtu vēl vairāk elpu aizraujošu skatu uz uguni. Palielinājies kurtuves augstums un dziļums, nodrošinot dabiskāku liesmas vertikālo kustību. Krāsniņas un degkameras formas tagad ir ar maigākām līnijām, lai būtu patīkami to uzlūkot pat tad, kad nedeg uguns.
 
Slēgta degkameras konstrukcija kā standarts
Pateicoties pilnīgi noslēgtai sadegšanas kamerai, MUSA krāsniņas izmanto skābekli, kas tiek ņemts tikai no ārājās gaisa padeves, nodrošinot mazāku kopējo patēriņu un perfektu siltuma komfortu mūsdienu mājās, neizmantojot degšanai skābekli telpās. Pat krāsniņām, kurām ir A klases energoefektivitāte, nepastāv nekāds dūmu emisijas risks telpā.
 
Aizdedzes ātrums
Pateicoties jaunam keramikas aizdedzes deglim, liesma parādās mazāk nekā trīs minūtes, kas par 40% samazina aizdegšanās laiku, tādejādi ievērojami samazinot elektroenerģijas patēriņu.
 
Tīrīšanas autonomija
Jaunajām MUSA granulu krāsniņām pelnu pannas ietilpība ir palielināta līdz gandrīz 5 litriem un pelnu nodalījuma ietilpība ir lielāka par 8 litriem, kas nozīmē aptuveni vienu nedēļu ilgas krāsns darbību bez pelnu tīrīšanas.
 
Turklāt Hydro Matic un Comfort Air Matic versijās ir automātiska pelnu iztīrīšanas sistēma, kas novērš pelnu uzkrāšanos un atbrīvo no ikdienas tīrīšanas.

 
Izslēdzama ventilācija
Funkcija No Air ļauj daļēji vai pat pilnībā atslēgt tā saucamo piespiedu ventilāciju (ar ventilatoru palīdzību tā izplata sito gaisu visā telpā), tādējādi nodrošinot maksimālu klusumu un siltuma izplatīšanos vidē dabiskā ceļā.
 
Izvēlieties UP! versijas, lai ietaupītu vietu
AIR un Comfort Air® versijas ir pieejamas arī ar dūmu izvadi augšpusē, nevis aizmugurē.
Tas ļauj uzstādīt krāsniņu tuvāk sienai un ietaupīt vietu telpā.
 
Viegli lietojamas visās versijās
Šīs krāsniņas ir izstrādātas, lai padarītu lietotāja dzīvi vēl vieglāku.
 
  • Aktīvās + versijas (Air un Comfort Air®): šos modeļus var viegli vadīt ar praktisku tālvadības pulti, kas ietilpst standarta komplektācijā ar iekštelpu termostata funkciju. Tālvadība, izmantojot viedtālruni, ir pieejama ar piederumu komplektu.
  • Hydro Matic versijas: šos modeļus var vadīt ar vadības paneli, kas atrodas krāsniņas augšā, ar viegi saprotamām funkcijām. Tālvadība, izmantojot viedtālruni, ir pieejama ar piederumu komplektu.
  • Maestro versijas (Air un Comfort Air®): šos modeļus var kontrolēt, izmantojot viedtālruni gan mājās, gan ārpus mājām, izmantojot īpašu lietojumprogrammu un standarta Wi-Fi pieslēgumu. Kā alternatīva jūsu viedtālruņa lietošanai ir pieejama tālvadības pults, kurā jau ir instalēta lietotne, vai arī pašinstalējošs digitālais vadības panelis. > Uzziniet vairāk par Maestro (ENG)
 
Tālvadības pults Active + versijām (Air un Comfort Air®)
 
Hydro Matic versiju vadības panelis
 
Īpaša programma Maestro versijām (Air un Comfort Air®)
Šī krāsns ir A + energoefektivitātes klasē. Musa Hydro Matic 16 atrodas A ++ klasē. 
Krāsniņa MUSA  jau ir saderīga ar ES Regulu „Ekodizains 2022”.
Uzzini vairāk! (ENG)

Centrālapkures krāsniņas tehniskie dati
Nominālā izejas jauda 16.1 kW
Minimālā izejas jauda 4.50 kW
Efektivitāte pie Max   93.60 %  
Efektivitāte pie Min 95.60 %
Granulu tilpnes ietilpība 40.00 litri
Granulu stundā patēriņš (min) 1,00 kg / h
Granulu stundā patēriņš (max) 3.50 kg/h
Autonomija (Min) 26.00 h
Autonomija (Max) 8.00 h
Apsildāmā platība  393m³
Dūmvada pieslēguma Ø 8 cm
Svars 177 kg
Izplūdes dūmgāzu temperatūra pie MAX 124 ºC
Izplūdes dūmgāzu plūsma 9.10 g/s
Enerģijas klase A++
(Max) Nominālā izejas jauda (H2O) 12.70 kW

 

Lejuplādēt granulu krāsniņas tehnisko dokumentāciju un sertifikātus:

CE CERTIFICATION

DECLARATION OF PERFORMANCE (DOP)

ERP - ENERGY LABELLING

ERP - PRODUCT DATA SHEETS

SHORT REPORT

TECHNICAL SHEET

DECLARATION OF PERFORMANCE (DOP) - FLUE PIPES

 


 

Rakstīt atsauksmi


Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!

Vērtējums: Slikts            Labs

Ievadiet kodu no redzamā attēla:

Izstrādāts Dare
Kamīni no Norvēģijas © 2019