Īpašie piedāvājumi
Biokamīni Kratki PLANET
€ 550.00 € 499.00
Biokamīni Kratki LEGIONIS
€ 550.00 € 499.00
Praktiski padomi kamīnu izvēlē

Kamīni, kuri ir nodrošināti ar ārējo gaisa padevi ir šodienas standarts. Seši gadi atpakaļ kamīni ar ārējo gaisa padevi bija jaunums. Ko nozīmē " kamīni ar ārējo gaisa padevi ", …

Raksta datums: 25.02.2014

Kamīni un dūmgāzes! Kamīni, un to pareiza darbība, ir atkarīga no labas kvalitātes malkas. Kamīni, kuri tiek darbināti ar sliktas kvalitātes malku parasti liek mums saskarties ar tāda …

Raksta datums: 22.02.2014

Kamīni ar gaisa vadu sistēmu tiek pielietoti diezgan plaši. Sistēma tiešām var paveikt lielus darbus- novadīt silto gaisu uz jebkuru vietu. Kamīni ar šādu sistēmu labi iederas, ja nep …

Raksta datums: 14.01.2014

Kamīnu malka ir būtiska siltuma jaudas iegūšanai un apkures sistēmas laba stāvokļa uzturēšanā. Kamīni, kas tiek kurināti ar sausu malku , kuras mitrums nepārsniedz  20 % , atdo …

Raksta datums: 20.12.2013

Kamīni ar siltuma akumulāciju ir diezgan izstiepts jēdziens, jo siltuma akumulācija laiks var tik variēts no 2 stundām līdz diennaktij, un pat 36 stundas. Viss ir atkarīgs no akumulācij …

Raksta datums: 27.06.2012

Kamīnu būvmateriāli

Kamīni nav vienkārši akmens vai čuguna klucis. Kamīni ir samērā smalks un komplicēts organisms kura izveidei nepieciešami pareizie būvmateriāli. Mūsu piedāvājumā - viss sākot ar mastikām un follijas lentām pieslēgumu caurulēm, karstā gaisa vadiem un ventilatoriem un beidzot ar prāviem akumulācijas akmeņiem. Mēs esam pārliecināti, ka pie mums atradīsiet visu nepieciešamo lai uzbūvētu savu ideālo kamīnu. Apskatiet mūsu piedāvātos kamīnu būvniecības materiālus, bet ja nepieciešama sīkāka informācija drošie iegriezieties mūsu salonā. Tur zinoši konsultanti noteikti ieteiks Jums pareizo risinājumu.

Rādīt:
Thermax karstumizolācijas loksne
THERMAX CENAS: Loksne 800x600x30 mm = 17 EUR Loksne 1000x600x30 mm = 22 EUR Loksne 1200x800x30 mm = 28 EUR Līme 1 kg  = 7 EUR THERMAX Siltumizolācijas plāksnes Augstas kvalitātes THERMAX plāksnes no vermikulīta, pielietojamas podiņu krāsnīm, ķieģeļu krāsnīm, kā arī kamīniem.   Viegli lietojamas celtniecības un izolācijas plāksnes kamīna kurtuvju iebūvēšanai, modulāro kamīnu ierīkošanai un siltuma avotu izolācijai. Apdare a..
€ 17.00
no reviews
Siltuma akumulācijas plāksnes
  Optimāli modulētas akumulācijas plāksnes vieglai būvniecībai. Lai iegūtu vislabākos rezultātus lietot kopā ar Austroflamm līmēm un apmetumiem. Tehniskos parametrus un produkta kodus skatīt tabulā zemāk. Siltuma akumulācijas plāksnes   Siltuma akumulācijas plāksnes     Biezums 4,5 cm 3,5 c..
€ 29.00
no reviews
Karstumizturīga mastika
Mastika domāta visām savienojumu vietām, kur ir tieša saskarsme ar uguni. Dūmvadu, dūmvadu pieslēguma savienojumu vietām, kurtuvju un krāsniņu detaļu savienojumos. Karstumizturība 1200 grādi. ..
€ 8.00
no reviews
Karstā gaisa filtrs
Karstā gaisa filtrs kamīnu karstā gaisa sistēmu izbūvēšanai Pieejamie diametri 125 un 150 mm Cinkots Filtrs domāts karstā gaisa ventilātora aizsardzībai. Tas gaisa apkures sistēmās tiek novietots pirms ventilātora. Filtrs ļoti viegli jaucās tīrīšanai. Filtrs ir viegli uzstādāms. ..
€ 29.00
no reviews
Superisol
Ugunsizturīgais panelis ir speciāli ražots no uguns droša materiāla, kas nodrošina pilnīgu aizsardību pret karstumu. Kā praktisks piemērs varētu būt : pielikt panelim no vienas puse degošu lodlampu uz pilnu jaudu un otrā pusē Jūs varat droši pielikt klāt roku. Siltuma iedarbības izmaiņas nesajutīsiet pat pēc 24 stundu nepārtrauktas liesmas iedarbības. Lokšņu Izmēri un cenas : 100 cm x 122 cm x 3 cm  = 46 EUR 100 cm x 62,5 cm x 3 cm =   22 EUR   100 cm ..
€ 22.00
Balstīts uz 2 atsauksmēm.
Ārējā gaisa pieslēguma sprausla
Kamīni , kuri tiek nodrošināti ar ārējā gaisa pieplūdi, ir nodrošināti ar nepieciešamo skābekļa daudzumu pareizai degšanai. Kā zināms viens kg malkas vidēji sadedzina 8-18 m3 skābekļa. Tas ir būtisks jautājums , ja kamīni ir uzstādīti mazās telpās un skābekļa daudzums ir ierobežots. Tāpēc visāk Kratki čuguna kurtuvēm pastāv opcija papildus iegādāties duralumīnija pievadu, kas viegli montējās pie kurtuves aizmugurējās daļas. Pie tās stiprinās ārējā gaisa pāreja uz apaļo gofru. ..
€ 65.00
no reviews
Alumīnija lenta kamīnu būvniecībai
Kamīni, kuri tiek būvēti no reģipša tiek iekšpusē izolēti ar kamīnu būvniecībai paredzētu vati ar folija pārklājumu. Alumīnija lenta ir svarīgs elements kamīnu būvniecībā šādos gadījumos. Kamīni, kas tiek pielāgoti karstā gaisa sistēmas ierīkošanā tiek veidoti un izbūvēti ar gaisa vadiem, kuru savienojumu daļas gan pie kamīna kurtuves kolektora vai citās vietās pieprasa drošu risinājumu. Par tādu teicami kalpo alumīnija lenta ar  karstumizturīgumu 350 grādi. ..
€ 17.00
no reviews
Drosele ar vārstu
Drosele ar vārstu ir labs risinājums kamīnu būvniecībā ar ārējā gaisa padevi. Vārsta noslēdzošā daļa ir ar gumijas apvalku hermētiskam uzlabojumam. Pieejami diametri : 100 mm 125 mm 150 mm ..
€ 27.00
no reviews
Izolēti karstā gaisa vadi
Karstā gaisa vadi nepieciešami, Lai novadītu karsto gaisu nepieciešamajās telpās Jūsu mājoklī. Pieejami divi diametri 125 mm un 160 mm. Diametra izvēle ir atkarīga no daudziem faktoriem. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties pareizo. 125 mm / 5 m = 35 EUR 125 mm / 10 m = 60 EUR 150 mm / 5 m = 35 EUR 150 mm / 10 m = 60 EUR ..
€ 35.00
no reviews
Kamīna vadības kontrolieris
Kontrolieris EKO/LINE  paredzēts gan centrālapkures, kan karstā gaisa sistēmām, kurtuvēm kuras aprīkotas ar ārējo gaisa padevi. Jūs varat iestatīt trīs kontroles režīmus, izmantojot kurus varat nodrošināt pareizu kurtuves un apkures sistēmu darbību. Kratki Ekoline ir trīs darbības režimi, ar kuru palīdzību jūs varat pārņemt kontroli pār dažadu veida ierīcēm, tai skaitā: apkure, karstā ūdens tvertne, buferzonas tanks, trīsceļu vārsti utt.    Izskats..
€ 555.00
no reviews
Šamota loksnes
Šamota loksnes ir karstumizturīgs materiāls, kas teicami kalpo kamīnu būvniecībā, kā kamīnu apdares materiāls ar stingru konstrukciju. Veidojot kamīna apdari ar šamota loksnēm tiek iegūts: kamīns ar siltuma akumulācijas efektu, tas izstaros telpā siltumu vairākas stundas pēc kamīnu kurtuves nodzišanas, stabils un stingrs materiāls, ar kura palīdzību droši var veidot visdažādākās konstrukcijas, plauktus, viegli stiprināt marmora vai granīta izstrādājumus, materiāls ir ekolo..
€ 10.00
no reviews
Šamota līme Universal super
Šamota līme Universal super ir teicams materiāls kamīnu būvniecībā konstrukcijas veidošanā no siltuma akumulējošām šamota loksnēm. Līme diezgan ātri cietē, kas ļauj būvēt kamīna apdari īsos termiņos. Līmes stingrība ir ļoti spēcīga. Līmētā vieta stingrības ziņā neatšķiras no veselas loksnes stingrības.   Cena par 25 kg maisu 43 EUR  ..
€ 43.00
no reviews
Kamīna vadības procesors
Kontrolieris paredzēts gan centrālapkures, kan karstā gaisa sistēmām, kurtuvēm kuras aprīkotas ar ārējo gaisa padevi. Jūs varat iestatīt trīs kontroles režīmus, izmantojot kurus varat nodrošināt pareizu kurtuves un apkures sistēmu darbību. ..
€ 555.00
no reviews
Kamīna mikroprocesors MSK PLUS
Kontrolieris MSK PLUS komplektā ar aukstā gaisa vārstu paredzēts gan centrālapkures, kan karstā gaisa sistēmām, kurtuvēm kuras aprīkotas ar ārējo gaisa padevi. Jūs varat iestatīt trīs kontroles režīmus, izmantojot kurus varat nodrošināt pareizu kurtuves un apkures sistēmu darbību. Kamīna kontroles sistēma ir ierīce, kuras uzdevums ir uzturēt nemainīgu kamīna vilkmi koka sadedzināšanas procesā. Tās mērķis ir, lai kontrolētu krāsns temperaturu, kā rezultātā pagarinot malkas degšan..
€ 195.00
no reviews
Kamīna mikroprocesors FI 100
Kontrolieris MSK/P komplektā ar aukstā gaisa vārstu paredzēts gan centrālapkures, kan karstā gaisa sistēmām, kurtuvēm kuras aprīkotas ar ārējo gaisa padevi. Jūs varat iestatīt trīs kontroles režīmus, izmantojot kurus varat nodrošināt pareizu kurtuves un apkures sistēmu darbību.   Kamīna kontroles sistēma ir ierīce, kuras uzdevums ir uzturēt nemainīgu kamīna vilkmi koka sadedzināšanas procesā. Tās mērķis ir, lai kontrolētu krāsns temperaturu, kā rezultātā pagar..
€ 160.00
no reviews
Kamīna mikroprocesors FI 100 - stikls
Kontrolieris FI 100 - stikls komplektā ar aukstā gaisa vārstu paredzēts gan centrālapkures, kan karstā gaisa sistēmām, kurtuvēm kuras aprīkotas ar ārējo gaisa padevi. Jūs varat iestatīt trīs kontroles režīmus, izmantojot kurus varat nodrošināt pareizu kurtuves un apkures sistēmu darbību. Kamīna kontroles sistēma ir ierīce, kuras uzdevums ir uzturēt nemainīgu kamīna vilkmi koka sadedzināšanas procesā. Tās mērķis ir, lai kontrolētu krāsns temperaturu, kā rezultātā pagarinot..
€ 250.00
no reviews
Kurtuves kājas Amelia/Oliwia/Wiktor/Felix
Kamīna kurtuves kājas kratki kamīna kurtuvēm Amelia Oliwia Wiktor Felix, nodrošina vieglu un stabilu kamīna kurtuves uzstādīšanu, un pareizu gaisa plūsmu ap kurtuvi. Kamīna kurtuves kājas ir aprīkotas ar regulējamu skrūvi pie katras kājas, kas būtiski atvieglo pareiza līmeņa iegūšanai uztādot kamīna kurtuvi. ..
€ 55.00
no reviews
Austroflamm universālā baltā java 500
Specializēts izstrādājums kamīnu mūrniekiem   Austroflamm universālā baltā java 500 ir ātri cietējoša hidrauliska java kamīnu mūrēšanai. Tā ir piemērota lietošanai ar visiem parastajiem materiāliem, piemēram, ķieģeļiem, lietām ugunsizturīgām plāksnēm, šamotu, gatavām betona daļām, krāsns podiņiem utt., pie maksimālās termoslodzes 500°C.   Ierobežoti piemērota dabīgajiem akmeņiem. Pirms lietošanas ieteicams veikt izmantojamības testus.   Raksturojums ..
€ 70.00
no reviews
Kamīnu karstā gaisa turbīna
Kamīnu gaisa siltummainis ļauj palielināt siltuma atdevi telpā papildus līdz 7 kw. Siltummainis tiek montēta uz kamīna kurtuves  - pirms dūmvada. Dūmgāzes uzsilda turbīnu un tiek iegūts papildus siltums ko novada telpā. Svars 22.5 kg ..
€ 220.00
no reviews
Kamīnu karstā gaisa ventilators
Kamīnu karstā gaisa ventilators paredzēts izmatošanai siltā gaisa apkures sistēmās un nodrošina karstā gaisa padevi no kamīna kurtuves uz attālākajām mājokļa telpām. Pieejami dažādas jaudas karstā gaisa ventilatori. Ventilatoros iebūvēts termostats ar kura palīdzību viegli iestatīt pie kāda temperatūras ventilators sāks darbību un pie kādas izslēgsies. Pieejamās ventilatora jaudas:  400 m3  = 186 EUR    Akcijas cena 150 EUR 600 m3   =  201 E..
€ 150.00
no reviews
Karstumizturīga līme kamīniem un krāsnīm
Karstumizturīgā līme Thermo glue ir speciāla līme striķu blīvējumiem kamīniem un krāsniņām. Karstuma izturība 1400 grādi Tilpums 20 ml Līmi uzklāj uz labi attīrītas virsmas. Striķi piespiež pie līmes un notur 24 stundas aizverot kamīna vai krāsniņas durvis. Līmie nedrīkst izspiesties virs striķa. 100% ekoloģiska ..
€ 3.00
no reviews
Kurināmā mitruma mērītājs
Kurināmā mitruma mērītājs pārbauda mitruma saturu kokam un citiem materiāliem, piemēram, bambusam, kartonam, papīram, kokvilnai u.t.t.   - Plašs mērīšanas diapazons: 3.0% ~ 40,0%; - "HOLD" poga; - Zema akumulatora līmeņa indikators norāda, kad akumulators ir jānomaina; - Pēc 15 minūtēm nelietošanas automātiski izslēdzas; - Kompakts dizains; - Īpašais dizains akumulatora nodalījumā novērš akumulators nepareizu uzstādīšanu.   Tehniskā specifikācija: ..
€ 21.00
no reviews
Kurtuves kājas BS, Mila, Mila PW, Basia, Aquario, Natala, Ala
Kamīna kurtuves kājas kratki kamīna kurtuvēm BS, Mila, Mila PW, Basia, Aquario, Natala, Ala, nodrošina vieglu un stabilu kamīna kurtuves uzstādīšanu, un pareizu gaisa plūsmu ap kurtuvi. Kamīna kurtuves kājas ir aprīkotas ar speciālām skrūvēm pie katras kājas līmeņa iegūšanai montējot kamīna kurtuvi. ..
€ 45.00
no reviews
Kamīnu karstā ūdens siltummainis
Karstā gaisa turbīna dod iespēju sildīt ūdeni ar kamīna dūmgāžu palīdzību. Ražota no 4mm bieza metāla. Svars 24 kg. Jauda līdz 7 kw.  Turbīna tiek montēta uz kamīna kurtuves  - pirms dūmvada.  Ūdens ietilpība 17.5 L ..
€ 310.00
no reviews
Stikla paliktnis ATHINA
Stikla paliktnis ATHINA kamīniem un krāsniņām, ievērojami paaustina ugundrošību nodrošinot nedegošu virsmu zem kamīna vai krāsniņas. Stkla biezums 5 mm ..
€ 80.00
no reviews
Stikla paliktnis MADRIT
Stikla paliktnis MADRIT kamīniem un krāsniņām, ievērojami paaustina ugundrošību nodrošinot nedegošu virsmu zem kamīna vai krāsniņas. Stikla biezums 5 mm ..
€ 80.00
no reviews
Ārējā gaisa pieslēgums fi 125
Ārējā gaisa pieslēguma pāreja, kura montējās uz Kratki čuguna kurtuvju duralumīnija aukstā gaisa pieplūdes kolektora nodrošina apaļās gofras vieglu montāžu. ..
€ 9.00
no reviews
Nepārtrauktas barošanas bloks CO 300W
Nepārtrauktas barošanas bloks CO 300W, nodrošina kamīna un centrālapkures sistēmas darbību elektroenerģijas zuduma gadījumā. Sprieguma diapazons (ieejas): 85-264VAC Strāvas maksimums / max : 50A pie 230VAC (Nepieciešams izmantot C klases min 6A) Izejas sprieguma (spēka slodzes): 230VAC modificēts sinusoīdu Akumulatora spriegums: 12VDC Akumulatora darbības sprieguma diapazons: 10.5V ... 15V Akumulatora Spriegums Atvienot (RGR): 10,5VDC Spriegums / strāva stiprum..
€ 186.00
no reviews
Karstā gaisa kolektors kamīniem
Karstā gaisa kolektors kamīniem paredzēts, lai izveidotu karstā gaisa apkures sistēmu. Kolektors tiek montēts uz kamīna kurtuves, pie tā tiek pievienotas caurules kurtuves sasildītā gaisa novadīšanai uz citām telpām. Pēc vajadzības pie siltā gaisa vadiem tiek pievienoti filtri un ventilators.   Gaisa kolektors izgatavots no cinkota tērauda un aprīkots izejas savienojumiem. ..
€ 40.00
no reviews
Romotop siltummainis 07 AKU-001 - KV075
Lejuplādēt Romotop kamīnu katalogu pdf  Romotop akumulējošais siltummainis 07 AKU-001 - KV075 kamīnkrāsnij Romotop MALAGA N03 • svars 90 kg • pašattīrīšanās • Siltuma atdeves laiks ir 6 - 10 stundas, atkarībā no uzstādīšanas veida (tiek izmantots konvekcija vai akumulācija) ..
€ 595.00
no reviews
Karstumizturīga šņore
Karstumizturīga blīvējamā šņore kamīnu un krāšņu durvju blīvēšanai. Krāsa: melna Blīvējošā šnores piestiprināšanai pie kamīna kurtuves vai krāsniņas durvīm lieto Thermo glue līmi ar karstumizturību 1400 grādi. Pieejamie diametri un cenas : 6 mm 1 tekošais metrs = 3 EUR 8 mm 1 tekošais metrs = 3 EUR 10 mm 1 tekošais metrs = 3 EUR 12 mm 1 tekošais metrs = 3 EUR 14 mm 1 tekošais metrs = 3 EUR 16 mm 1 tekošais metrs = 3 EUR ..
€ 3.00
no reviews
Romotop MAMMOTH akumulācijas gredzeni
Lejuplādēt Romotop kamīnu katalogu pdf  • ROMOTOP mamuta akumulācijas gredzeniem ir augsta siltuma vadītspēju • Pateicoties struktūrā iestrādātajām čuguna daļām, akumulācijas blokiem ir ilgs darba mūžš • ROMOTOP mamuta akumulācijas gredzeni ir efektīvs siltuma vadīšanas un akumulācijas masas apvienojums • Maksimālā siltuma akumulācija no izplūdes gāzēm, uz uzkrājuma gredzeniem • Nesadalās, pie augstas slodzes • Savienojumus, ko vienmēr var izjaukt un iztīr..
€ 110.00
no reviews
Siltuma akumulācijas bloki
Pamatu kamīni. Nepārspējami ērti un efektīvi! Jums patīk siltums, bet negribas pārāk bieži papildināt malku kamīnā? Tad pamatu kamīni ir jūsu praktiskākā izvēle. Vienreizēji izkurinot 8 kg malkas tie ļaus Jums baudīt 12 līdz 16 stundas siltuma. Pamatu kamīnu darbības princips ir ģeniāli vienkāršs. Tā vietā lai karstie dūmi tiktu novadīti tieši skurstenī, šo pamatu kamīnu dūmgāzes iet caur izbūvētiem šamota mūra kanāliem. Šamots ir materiāls kurš sevī savāc un saglabā siltumu (silt..
€ 30.00
no reviews
Izstrādāts Dare
Kamīni no Norvēģijas © 2018