Īpašie piedāvājumi
Praktiski padomi kamīnu izvēlē

Kamīni, kuri ir nodrošināti ar ārējo gaisa padevi ir šodienas standarts. Seši gadi atpakaļ kamīni ar ārējo gaisa padevi bija jaunums. Ko nozīmē " kamīni ar ārējo gaisa padevi ", …

Raksta datums: 25.02.2014

Kamīni un dūmgāzes! Kamīni, un to pareiza darbība, ir atkarīga no labas kvalitātes malkas. Kamīni, kuri tiek darbināti ar sliktas kvalitātes malku parasti liek mums saskarties ar tāda …

Raksta datums: 22.02.2014

Kamīni ar gaisa vadu sistēmu tiek pielietoti diezgan plaši. Sistēma tiešām var paveikt lielus darbus- novadīt silto gaisu uz jebkuru vietu. Kamīni ar šādu sistēmu labi iederas, ja nep …

Raksta datums: 14.01.2014

Kamīnu malka ir būtiska siltuma jaudas iegūšanai un apkures sistēmas laba stāvokļa uzturēšanā. Kamīni, kas tiek kurināti ar sausu malku , kuras mitrums nepārsniedz  20 % , atdo …

Raksta datums: 20.12.2013

Kamīni ar siltuma akumulāciju ir diezgan izstiepts jēdziens, jo siltuma akumulācija laiks var tik variēts no 2 stundām līdz diennaktij, un pat 36 stundas. Viss ir atkarīgs no akumulācij …

Raksta datums: 27.06.2012
Citi Kratki produkti

Krāsniņa THOR 8 VIEW

Malkas apkures krāsniņas THOR 8 VIEW
Malkas apkures krāsniņas THOR 8 VIEW Malkas apkures krāsniņas THOR 8 VIEW Malkas apkures krāsniņas THOR 8 VIEW
Ražotājs:
Kods:
THOR/VIEW


Cena: € 1,450.00
Izdevīgi kredīta nosacījumi!

THOR 8 VIEW ir brīvi stāvoša tērauda krāsniņa ar interesantu ģeometrisku kuba formu. Tās vienkāršā forma piesaista ikviena uzmanību.

Trīspusējs sānu stiklojums padara uguns vīziju pievilcīgāku, un papildus dekoratīvais stikls izceļ tā šarmu.

TEHNISKIE DATI

Nominālā jauda (kW) - 8,0
Siltumenerģijas diapazons (kW) - 5,5 - 10,0
Efektivitāte (%) - 78,0
Izplūdes caurules diametrs (mm) - 150
Paredzēts mājām ar rekuperācijas sistēmu - Jā
Kurināmā veids - koksne ar mitruma procentu ne vairāk kā - 20%
Svars (kg) - 140,0
CO emisija (pie 13% O 2) ≤ %0,10
Dūmgāzu temperatūra (℃) - 276,0
Maks. malkas garums (cm) - 30
Atbilstība BlmSchV 2 standartam - Jā
Stiklojuma veids - boczne
Durvju atvēršana - pa labi
Materiāls - tērauds
Platums (cm) - 52,10
Augstums (cm) - 122,40
Dziļums (cm) - 43,80
Ārējā gaisa ieplūde - Jā
 
MAKSIMĀLA ENERĢIJAS IZMANTOŠANA
 
Efektīvāka sadegšana un ilgāka temperatūras uzturēšana panākta izoderējot sadegšanas kameru ar keramikas materiālu Acumotte, kas akumulē siltumu un paaugstina temperatūru krāsnī.
 
Pilnīga sadedzināšana, pateicoties deflektoram, kas paplašina izplūdes ceļu. Šis process palielina degšanas efektivitāti un garantē labāku enerģijas izmantošanu. Tas arī samazina kaitīgo vielu emisiju dūmgāzēs. Papildus tam izplūdes atverē ir uzstādīta difragmenta funkcija, kas darbojas līdzīgi deflektoram, kas vēl vairāk uzlabo ierīces darbību.
 
Pateicoties iebūvētajai 100 mm ārējam gaisa ieplūdei, tiek piegādāts ārējais  primārais degšanai nepieciešamais gaiss. Gaisa ieplūdes atvere atrodas gan kurtuves apakšā, gan aizmugurējā sienā. Pateicoties tam lietotājs var izvēlēties, kā pieslēgt ārējo gaisa komplektu. Gaisa regulēšana tiek veikta ar droseļvārstu, ko regulē viens regulators, kas novietots zem durvīm. Šis risinājums novērš nepareizu lietošanu.
 
Kurtuvei ir trīskāršā gaisa sadedzināšanas kameras sistēma. Primārais gaiss, kas ļauj uzstādīt uguni, tiek piegādāts zem režģa. Sekundārā gaisu, kas nodrošina ekonomisko un ekoloģisko dedzināšanu, nodrošina caurumi aizmugurējā sienā.
 
Turklāt šī kutuve ir aprīkota ar "Tīrs stiks" (gaisa aizkari), tāpēc gaiss tiek piegādāts tieši uz stikla caur kanālu sistēmu, kas atrodas krāsniņas sānos. Tādā veidā sadegšanas kameras augšdaļai tiek piegādāts skābeklis, kad vēlreiz sadedzina degšanas procesā radušās dūmgāzes gāzes. Vienlaikus tas samazina kaitīgo CO emisiju.
 
DROŠĪBA AUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ
 
Krāsniņas priekšpuse ir aprīkota ar karstumizturīgu keramikas stiklu, kas iztur temperatūru līdz 800 ° C. Mēs piedāvājam stikla sertificētu kvalitāti un drošību.
 
Krāsniņas korpuss un priekšējā daļa ir izturīga pret augstām temperatūrām, izmantojot augstas kvalitātes tēraudu kas nodrošina visas struktūras stabilitāti.
 
Lielisks blīvums, pateicoties metināšanai cēlgāzes kamerā. Tērauda elementi tiek sagriezti ar lāzeru, izmantojot mūsdienu aprīkojumu un pēc tam tie ir apstrādāti uz CNC darbagaldiem.
 
KOMFORTABLA LIETOŠANA
 
Šajā krāsniņā tiek izmantota speciāla profilēta plāksne acumotte. Pateicoties tam, plīts kamera ir lielāka un iekšpusē var ievietot lielāku koka daudzumu. Turklāt izmantota sekla sadegšanas kamera, kas rada zemu siltumenerģijas pieprasījumu.
 
Izņemams pelnu režģis un pelnu atvilktne ļauj vienkārši iztīrīt kurtuvii.
 
Gaisa aizkars neļauj stiklam aizkvēpt.

 

Rakstīt atsauksmi


Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!

Vērtējums: Slikts            Labs

Ievadiet kodu no redzamā attēla:

Atslēgas vārdi: THOR 8 VIEW, krāsniņas,
Izstrādāts Dare
Kamīni no Norvēģijas © 2019