Sunday

Rādīt:
Dārza kamīns - grils One Hood
    Grils izgatavots no "Carrara WHITE" granulētā marmora, pavards izgatavots no pelēkā granulēta marmora. Komplektēts ar hromētu resti un ar metāla plauktu. Kurināmais Malka, kokogles Restītes 60x40 bio Svars 450 kg     Lejuplādēt tehnisko informāciu PDF: ..
€ 915.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Tebe Lx
    Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kuras pieejamas labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Tebe Lx no granulētā marmora. Grila bāze ir no granulētā marmora "BIANCO CARRARA", bet darba virsma no  "ROSA ASIAGO" ar kristāliski pulētu apdari vieglai kopšanai. Virsmas malā iestrādātas vieta rīku un piederumu novietošanai.  ..
€ 990.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Touareg
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kuras pieejamas labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Touareg izveidots no augstas kvalitātes karstumizturīgas betona masas, granulētā marmora un citiem augstas kavalitātes materiāliem. Grila darba virsma ir no granulētā marmora "ROSA ASIAGO" ar kristāliski pulētu apdari vieglai kopšanai. Virsmas malā iestrādātas vietas rīku ..
€ 890.00
no reviews
Dārza kamīns - grils One Tower
Kamīns - grils izgatavots no "BIANCO Carrara" granulētā marmora, ar sānu pavardu nepārtrauktai ogļu sagatavošanai kas izgatavots no pelēkā granulētā marmora. Grils aprīkots ar tērauda režģi, "spēcīgu" hromētu resti un metāla plauktu. Kurināmais Malka, kokogles Restītes 60x40 bio Svars 750 kg Lejuplādēt tehnisko informāciu PDF: ..
€ 1,230.00
no reviews
Dārza kamīns - grils One
Izgatavots no BIANCO Carrara granulēta marmora dabiskās krāsās. Bāze izgatavota no pelēkā "izšķīdinātā" akmens. Grils ir aprīkots ar diviem degļiem,  bioloģiskā nerūsējošā tērauda režģi, emaljētu ogļu pannu ar divām funkcijām (kokogles dedzināšana un tauku savākšana). Kurināmais Gāze, kokogles Restītes 60x40 bio Svars 310 kg Lejuplādēt tehnisko informāciu PDF: ..
€ 960.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Melody 5
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kuras pieejamas labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Melody 5 ir āra virtuve ar lielām darba virsmām no granulētā marmora ar kristāliski pulētu apdari. Standartā komplektā ietilpst kamīns - grils, gāzes grila modulis, gāzes plīts modulis ar čuguna cepamo pannu, izlietnes modulis ar krānu, darba virsma - galds. Visiem āra virtuves s..
€ 4,900.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Melody 4
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kuras pieejamas labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Melody 4 ir āra virtuve ar lielām darba virsmām no granulētā marmora ar kristāliski pulētu apdari. Standartā komplektā ietilpst kamīns - grils, gāzes plīts modulis ar čuguna cepamo pannu, izlietnes modulis ar krānu, darba virsma - galds. Visiem āra virtuves skapīšiem ir masīvkoka..
€ 3,360.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Melody 3
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kuras pieejamas labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Melody 3 ir āra virtuve ar dažādām funkcijām no granulētā marmora ar kristāliski pulētu apdari. Standartā komplektā ietilpst kamīns - grils, gāzes plīts modulis ar čuguna cepamo pannu, izlietnes modulis ar krānu. Visiem āra virtuves skapīšiem ir masīvkoka durtiņas.  ..
€ 2,750.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Melody 3 Gas
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kuras pieejamas labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Melody 3 Gas ir āra virtuve ar vairākām funkcijām no granulētā marmora ar kristāliski pulētu apdari. Standartā komplektā ietilpst kamīns - grils, gāzes plīts modulis ar čuguna cepamo pannu, darba virsma - galds. Visiem āra virtuves skapīšiem ir masīvkoka durtiņas.  ..
€ 2,600.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Melody 3 Acqua
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kuras pieejamas labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Melody 3 Acqua ir āra virtuve ar vairākām funkcijām no granulētā marmora ar kristāliski pulētu apdari. Standartā komplektā ietilpst kamīns - grils, gāzes plīts modulis ar čuguna cepamo pannu, izlietnes modulis. Visiem āra virtuves skapīšiem ir masīvkoka durtiņas.  ..
€ 2,600.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Melody 3 Grill
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kuras pieejamas labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Melody 3 Grill ir āra virtuve ar vairākām funkcijām no granulētā marmora ar kristāliski pulētu apdari. Standartā komplektā ietilpst kamīns - gāzes grila modulis, darba virsma - galds un izlietnes modulis ar krānu. Visiem āra virtuves skapīšiem ir masīvkoka durtiņas.  ..
€ 3,400.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Melody 3 Young
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kuras pieejamas labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Melody 3 Young ir āra virtuve ar vairākām funkcijām no granulētā marmora ar kristāliski pulētu apdari. Standartā komplektā ietilpst kamīns - grila modulis, darba virsma - galds un izlietnes modulis ar krānu. Dārza virtuvei Melody 3 Young darba virsma ir ar vaļēju plauktu rīk..
€ 2,300.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Melody 2
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kuras pieejamas labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Melody 2 ir āra virtuve ar dažādām funkcijām no granulētā marmora ar kristāliski pulētu apdari. Standartā komplektā ietilpst kamīns - grils un darba virsma - galds. Visiem āra virtuves skapīšiem ir masīvkoka durtiņas.  Kurināmais Kokogles, k..
€ 1,860.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Melody 2 Young
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kuras pieejamas labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Melody 2 Young ir āra virtuve ar dažādām funkcijām no granulētā marmora ar kristāliski pulētu apdari. Standartā komplektā ietilpst kamīns - grils un darba virsma - galds. Āra virtuves darba virsmas modulis ir ar vaļēju plauktu rīkiem.   Kuri..
€ 1,700.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Montreal
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kas pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Grils no "izšķīdinātā" akmens ar DECOR plāksnēm sānos, kas izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem ar lielu termisko un mehānisko pretestību. Darba virsma ir no garnulētā marmora ar "Antique" pulēto apdari, kas nodrošina gan vieglu kopšanu, gan patīkamu pieskaršanos virsmai. Grils Montreal ..
€ 2,170.00
no reviews
Dārza kamīns - grils New Jersey
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kas pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils New Jersey veidots no "izšķīdinātā" akmens un granulētā marmora dabiskās krāsās. Darba virsma un sānu virsmas ar kristāliski pulētu apdari. Dūmvads un tā augšējā daļa no tērauda melnā krasā. Grils New Jersey komplektēts ar metāla plauktu un sānu soliņu. ..
€ 3,600.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Toronto
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kas pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Toronto no garnulētā marmora ar kristāliski pulētām darba virsmām, kas nodrošina gan vieglu kopšanu, gan patīkamu pieskaršanos virsmai. Grils Toronto komplektēts ar metāla plauktu un melnu lakota tērauda pārsegu. Kurināmais Malka, kokogl..
€ 2,600.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Kansas
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kas pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Kansas izgatavots no garnulētā marmora dabīgā krāsā ar kristāliski pulētām darba virsmām, kas nodrošina gan vieglu kopšanu, gan patīkamu pieskaršanos virsmai. Grila Kansas priekšējie paneļi no melnā tērauda, bet grila sāni ar dekoratīvām plāksnēm, kas atgādina ķieģeļus patīka..
€ 3,870.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Colorado
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kas pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Colorado izgatavots no garnulētā marmora dabīgā krāsā ar kristāliski pulētām darba virsmām, kas nodrošina gan vieglu kopšanu, gan patīkamu pieskaršanos virsmai. Grila Colorado sāni ar dekoratīvām plāksnēm, kas atgādina ķieģeļus patīkamā sasrkanbrūnā tonī. Jumtiņš un skur..
€ 2,450.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Chicago
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kas pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Chicago izgatavots no garnulētā marmora "BIANCO CARRARA" krāsā ar plašu kristāliski pulētu darba virsmu no "NERO GALAXY" granulētā marmora, kas nodrošina gan vieglu kopšanu, gan patīkamu pieskaršanos virsmai. Grila jumtiņš izgatavots no metāla melnā krāsā.   ..
€ 1,390.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Tunisi
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kuras pieejamas labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Tunisi ir āra virtuve ar vairākām funkcijām no granulētā marmora ar kristāliski pulētu apdari. Grila bāze ir no granulētā marmora "BIANCO CARRARA", bet darba virsma no  "ROSA ASIAGO" ar kristāliski pulētu apdari vieglai kopšanai. Virsmas malā iestrādātas vietas rīku ..
€ 1,600.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Dubai
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kuras pieejamas labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Dubai izveidots no "šķīdinātā" akmens un citiem augstas kavalitātes materiāliem. Grila kurtuve un darba virsma ir no granulētā marmora "BIANCO CARRARA", bet darba virsma no  "ROSA ASIAGO" ar kristāliski pulētu apdari vieglai kopšanai. Virsmas malā iestrādāta..
€ 990.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Djerba Lx
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kuras pieejamas labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Djerba Lx no granulētā marmora dabīgās krāsās. Grila bāze ir no granulētā marmora "BIANCO CARRARA", bet darba virsma un kurtuve no  "ROSA ASIAGO" ar kristāliski pulētu apdari vieglai kopšanai. Virsmas malā iestrādātas vieta rīku un piederumu novietošanai. ..
€ 790.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Granada
Dārza kamīns - grils Granada izgatavots no augstas kvalitātes ugunsdrošiem materiāliem. Dārza grila Granada darba virsma ir no granulēta marmora ar kristālisku pulētu apdari.  Kurināmais Malka, kokogles Restītes 67x40  Svars 530 kg BROŠŪRA PDF formātā ..
€ 950.00
no reviews
Dārza kamīns - grils Martinica Lx
Dārza kamīns - grils Martinica Lx izgatavots no augstas kvalitātes ugunsdrošiem materiāliem ar iekrāsota materiāla darba virsmu. Dārza grils Martinica Lx komplektēts ar hroma pārklājuma grila restīti, kuru var novietot divos līmeņos un SUNDAY® iesmu. Grils Martinica Lx lietojams tikai ar kokoglēm. Kurināmais Kokogles Restītes 60x40  Svars 307 kg BROŠŪRA PDF formāt..
€ 730.00
no reviews
Dārza profesionālais gāzes  grils Texas 4
Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili garantē vislielāko ērtību un daudzpusību gatavojot, kā arī teicamu rezultātu.  Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Profesionālais grils Texas 4 ir nerūsējošā tērauda gāzes grils ar 81x50 cm lielu cepamo virsmu. Grilam Texas 4 ir 4 degļi ar elektrisko aizdedzi un sānu deglis. Grila krāsns vāks no nerūsējošā tērauda ar termometru. Komplektācijā ietilpst nerūsējoš..
€ 1,830.00
no reviews
Dārza profesionālais gāzes  grils Texas 3
Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili garantē vislielāko ērtību un daudzpusību gatavojot, kā arī teicamu rezultātu.  Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Profesionālais grils Texas 3 ir nerūsējošā tērauda gāzes grils ar 60x50 cm lielu cepamo virsmu. Grilam Texas 3 ir 3 degļi ar elektrisko aizdedzi un sānu deglis. Grila krāsns vāks no nerūsējošā tērauda ar termometru. Komplektācijā ietilpst nerūsējošā tēr..
€ 1,500.00
no reviews
Dārza profesionālais gāzes  grils Profy 4
Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili garantē vislielāko ērtību un daudzpusību gatavojot, kā arī teicamu rezultātu.  Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Profesionālais grils Profy 4 ir nerūsējošā tērauda gāzes grils ar 81,5x48,5 cm lielu cepamo virsmu melnā krāsā. Grila Profy 4 virsma sastāv no čuguna grilējamām restītēm ar lavas akmens pārklājumu, čuguna cepamās pannas/plāksnes un akmens cepamās plāksn..
€ 1,150.00
no reviews
Dārza profesionālais gāzes  grils Profy 3
Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili garantē vislielāko ērtību un daudzpusību gatavojot, kā arī teicamu rezultātu.  Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Profesionālais grils Profy 3 ir nerūsējošā tērauda gāzes grils ar 65x48,5 cm lielu cepamo virsmu melnā krāsā. Grila Profy 3 virsma sastāv no čuguna grilējamām restītēm ar lavas akmens pārklājumu un čuguna cepamās pannas/plāksnes. Grilam Profy 3 ir 3 deg..
€ 1,080.00
no reviews
Dārza profesionālais gāzes  grils Master 4
Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili garantē vislielāko ērtību un daudzpusību gatavojot, kā arī teicamu rezultātu.  Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Profesionālais grils Master 4 ir nerūsējošā tērauda gāzes grils melnā krāsā ar 81,5x48,5 cm lielu cepamo virsmu. Grila Master 4 virsma sastāv no čuguna grilējamām restītēm ar lavas akmens pārklājumu, čuguna cepamās pannas/plāksnes un akmens cepamās..
€ 960.00
no reviews
Dārza profesionālais gāzes  grils Master 3
Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili garantē vislielāko ērtību un daudzpusību gatavojot, kā arī teicamu rezultātu.  Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Profesionālais grils Master 3 ir nerūsējošā tērauda gāzes grils melnā krāsā ar 65x48,5 cm lielu cepamo virsmu. Grila Master 3 virsma sastāv no čuguna grilējamām restītēm ar lavas akmens pārklājumu un čuguna cepamās pannas/plāksnes. Grilam Master 3 ..
€ 880.00
no reviews
Dārza profesionālais gāzes  grils Master 2
Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili garantē vislielāko ērtību un daudzpusību gatavojot, kā arī teicamu rezultātu.  Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Profesionālais grils Master 2 ir nerūsējošā tērauda gāzes grils melnā krāsā ar 48,5x48,5 cm lielu cepamo virsmu. Grila Master 2 virsma sastāv no čuguna grilējamām restītēm ar lavas akmens pārklājumu un čuguna cepamās pannas/plāksnes. Grilam Master ..
€ 790.00
no reviews
Dārza profesionālais grils Dragon 80
Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili garantē vislielāko ērtību un daudzpusību gatavojot, kā arī teicamu rezultātu.  Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Profesionālais grils Dragon 80 ir nerūsējošā tērauda grils ar 72x45 cm lielām restītēm no nerūsējošā tērauda. Grila Dragon 80 grila restīte ir novietojama 4 līmeņos, restītei ir nekarstoši koka rokturi. Grilam ir sānu metāla plauktiņš, ogļu panna a..
€ 930.00
no reviews
Dārza profesionālais grils Dragon 60
Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili garantē vislielāko ērtību un daudzpusību gatavojot, kā arī teicamu rezultātu.  Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Profesionālais grils Dragon 60 ir nerūsējošā tērauda grils ar 50x45 cm lielām restītēm no nerūsējošā tērauda. Grila Dragon 60 grila restīte ir novietojama 4 līmeņos, restītei ir nekarstoši koka rokturi. Grilam ir sānu metāla plauktiņš, ogļu panna a..
€ 870.00
no reviews
Dārza profesionālais grils Apollo 100
Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili garantē vislielāko ērtību un daudzpusību gatavojot, kā arī teicamu rezultātu.  Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Profesionālais grils Apollo 100 ir no 2mm bieza krāsota nerūsējošā tērauda ar augstu karstumizturību. Grila Apollo 100 restīte ir no extra bieza materiāla un novietojama 4 līmeņos, restītei ir nekarstoši koka rokturi. Grilam ir sānu metāla plauktiņš, og..
€ 820.00
no reviews
Dārza profesionālais grils Apollo 80
Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili garantē vislielāko ērtību un daudzpusību gatavojot, kā arī teicamu rezultātu.  Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Profesionālais grils Apollo 80 ir no 2mm bieza krāsota nerūsējošā tērauda ar augstu karstumizturību. Grila Apollo 80 restīte ir no extra bieza materiāla un novietojama 4 līmeņos, restītei ir nekarstoši koka rokturi. Grilam ir sānu metāla plauktiņš, ogļu..
€ 760.00
no reviews
Dārza profesionālais grils Apollo 60
Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili garantē vislielāko ērtību un daudzpusību gatavojot, kā arī teicamu rezultātu.  Sunday Expert līnijas profesionālie metāla grili pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Profesionālais grils Apollo 60 ir no 2mm bieza krāsota nerūsējošā tērauda ar augstu karstumizturību. Grila Apollo 60 restīte ir no extra bieza materiāla un novietojama 4 līmeņos, restītei ir nekarstoši koka rokturi. Grilam ir sānu metāla plauktiņš, ogļu..
€ 700.00
no reviews
Izstrādāts Dare
Kamīni no Norvēģijas © 2019