Termitech

Rādīt:
Ārējā gaisa pieslēguma sprausla
Kamīni , kuri tiek nodrošināti ar ārējā gaisa pieplūdi, ir nodrošināti ar nepieciešamo skābekļa daudzumu pareizai degšanai. Kā zināms viens kg malkas vidēji sadedzina 8-18 m3 skābekļa. Tas ir būtisks jautājums , ja kamīni ir uzstādīti mazās telpās un skābekļa daudzums ir ierobežots. Tāpēc visāk Kratki čuguna kurtuvēm pastāv opcija papildus iegādāties duralumīnija pievadu, kas viegli montējās pie kurtuves aizmugurējās daļas. Pie tās stiprinās ārējā gaisa pāreja uz apaļo gofru. ..
€ 65.00
no reviews
Karstumizturīga līme kamīniem un krāsnīm
Karstumizturīgā līme Thermo glue ir speciāla līme striķu blīvējumiem kamīniem un krāsniņām. Karstuma izturība 1400 grādi Tilpums 20 ml Līmi uzklāj uz labi attīrītas virsmas. Striķi piespiež pie līmes un notur 24 stundas aizverot kamīna vai krāsniņas durvis. Līmie nedrīkst izspiesties virs striķa. 100% ekoloģiska ..
€ 5.00
no reviews
Stikla paliktnis ATHINA
Stikla paliktnis ATHINA kamīniem un krāsniņām, ievērojami paaustina ugundrošību nodrošinot nedegošu virsmu zem kamīna vai krāsniņas. Stkla biezums 5 mm ..
€ 80.00
no reviews
Stikla paliktnis MADRIT
Stikla paliktnis MADRIT kamīniem un krāsniņām, ievērojami paaustina ugundrošību nodrošinot nedegošu virsmu zem kamīna vai krāsniņas. Stikla biezums 5 mm ..
€ 80.00
no reviews
Ārējā gaisa pieslēgums fi 125
Ārējā gaisa pieslēguma pāreja, kura montējās uz Kratki čuguna kurtuvju duralumīnija aukstā gaisa pieplūdes kolektora nodrošina apaļās gofras vieglu montāžu. ..
€ 15.00
no reviews
Karstumizturīga šņore
Karstumizturīga blīvējamā šņore kamīnu un krāšņu durvju blīvēšanai. Krāsa: melna Blīvējošā šnores piestiprināšanai pie kamīna kurtuves vai krāsniņas durvīm lieto Thermo glue līmi ar karstumizturību 1400 grādi. Pieejamie diametri un cenas : 6 mm 1 tekošais metrs = 3 EUR 8 mm 1 tekošais metrs = 3 EUR 10 mm 1 tekošais metrs = 3 EUR 12 mm 1 tekošais metrs = 3 EUR ..
€ 3.00
no reviews
Karstā gaisa filtrs
Karstā gaisa filtrs kamīnu karstā gaisa sistēmu izbūvēšanai Pieejamie diametri 125 un 150 mm Cinkots Filtrs domāts karstā gaisa ventilātora aizsardzībai. Tas gaisa apkures sistēmās tiek novietots pirms ventilātora. Filtrs ļoti viegli jaucās tīrīšanai. Filtrs ir viegli uzstādāms. ..
€ 35.00
no reviews
Izstrādāts Dare
Kamīni no Norvēģijas © 2019