Izvēlne
Your Cart

Dārza kamīni un grili

Kods: Martinica Lx
Dārza kamīns - grils Martinica Lx izgatavots no augstas kvalitātes ugunsdrošiem materiāliem ar iekrāsota materiāla darba virsmu. Dārza grils Martinica Lx komplektēts ar hroma pārklājuma grila restīti, kuru var novietot divos līmeņos un SUNDAY® iesmu. Grils Martinica Lx lietojams ..
590,00€
Bez nodokļa:590,00€
Kods: Tebe Lx
  Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kuras pieejamas labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Tebe Lx no granulētā marmora. Grila bāze ir no granulētā marmora&..
850,00€
Bez nodokļa:850,00€
Dārza kamīns - grils Touareg
-24 %
Kods: Touareg
ATLIKUŠI PĒDĒJIE DIVI EKSEMPLĀRI !Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kuras pieejamas labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Touareg izveidots no augstas kvalitātes ka..
570,00€ 750,00€
Bez nodokļa:570,00€
Kods: Montreal
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kas pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Grils no "izšķīdinātā" akmens ar DECOR plāksnēm sānos, kas izgatavotas no augstas kvalitātes materiā..
1 900,00€
Bez nodokļa:1 900,00€
Kods: New Jersey
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kas pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils New Jersey veidots no "izšķīdinātā" akmens un granulētā marmora dabiskās krāsās. ..
3 600,00€
Bez nodokļa:3 600,00€
Kods: Toronto
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kas pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Toronto no garnulētā marmora ar kristāliski pulētām darba virsmām, kas nodrošin..
2 250,00€
Bez nodokļa:2 250,00€
Kods: Kansas
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kas pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Kansas izgatavots no garnulētā marmora dabīgā krāsā ar kristāliski pulētām darba ..
3 870,00€
Bez nodokļa:3 870,00€
Kods: Colorado
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kas pieejami labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Colorado izgatavots no garnulētā marmora dabīgā krāsā ar kristāliski pulētām da..
2 200,00€
Bez nodokļa:2 200,00€
Kods: Dubai
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kuras pieejamas labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Dubai izveidots no "šķīdinātā" akmens un citiem augstas kavalitātes materiāl..
850,00€
Bez nodokļa:850,00€
Kods: Djerba Lx
Sunday Expert līnijas dārza kamīni - grili ir pilnīgotas āra virtuves un grili ar plašām funkcijām no izsmalcinātiem izejmateriāliem, kuras pieejamas labākajos specializētajos veikalos visā pasaulē. Dārza kamīns - grils Djerba Lx no granulētā marmora dabīgās krāsās. Grila bāze ir no granulētā ma..
650,00€
Bez nodokļa:650,00€
Kods: Granada
Dārza kamīns - grils Granada izgatavots no augstas kvalitātes ugunsdrošiem materiāliem. Dārza grila Granada darba virsma ir no granulēta marmora ar kristālisku pulētu apdari. Elementiem, kas veido bāzi, nosūcēju, stobru un grila skursteni, jānokrāso, lai tos pasargātu no atmosfēras nokrišņ..
800,00€
Bez nodokļa:800,00€
Ražotājs: Nordpeis Kods: Air
Gudrais āra kamīns Air Vienkāršs, tīrs dizains. Viedās funkcijas. Viegli novietojams, ērti lietojams kā āra kamīns, ugunskura panna un grils. Ar Nordpeis jauno Air grilu jūs noteikti pavadīsiet vairāk laikā ārā. Kamīns atmsofērai.Air rada gan siltumu, gan mājīgu atmosfēru. Ievietojiet to dārzā..
690,00€
Bez nodokļa:690,00€
Ražotājs: Sunday Kods: Forno Volta 120
Maizes krāsns Forno Volta 120 izgatavots no augstas kvalitātes, ugunsdrošiem materiāliem ar augstu alumīnija oksīda saturu (70%), gaišā krāsā. Grils pilnībā izgatavota no ALUTEC®, īpašā maisījuma. Aprīkots ar metāla durvīm un iebūvētu termometru. Papildus var iegādāties dūmgāzu savienojumu. Tas..
1 450,00€
Bez nodokļa:1 450,00€
Ražotājs: Sunday Kods: Forno Volta 100
Maizes krāsns Forno Volta 100 izgatavots no augstas kvalitātes, ugunsdrošiem materiāliem ar augstu alumīnija oksīda saturu (70%), gaišā krāsā. Grils pilnībā izgatavota no ALUTEC®, īpašā maisījuma. Aprīkots ar metāla durvīm un iebūvētu termometru. Papildus var iegādāties dūmgāzu savienojumu. Tas..
1 300,00€
Bez nodokļa:1 300,00€
Ražotājs: Sunday Kods: Forno Volta 80
Maizes krāsns Forno Volta 80 izgatavots no augstas kvalitātes, ugunsdrošiem materiāliem ar augstu alumīnija oksīda saturu (70%), gaišā krāsā. Grils pilnībā izgatavota no ALUTEC®, īpašā maisījuma. Aprīkots ar metāla durvīm un iebūvētu termometru. Papildus var iegādāties dūmgāzu savienojumu. Tas ..
1 140,00€
Bez nodokļa:1 140,00€
Ražotājs: Sunday Kods: Forno Quadro
Maizes krāsns Forno Quadro izgatavots no augstas kvalitātes, ugunsdrošiem materiāliem ar augstu alumīnija oksīda saturu (70%), gaišā krāsā. Grils pilnībā izgatavota no ALUTEC®, īpašā maisījuma. Aprīkots ar metāla durvīm un iebūvētu termometru. Papildus var iegādāties dūmgāzu savienojumu. Tas ir..
1 070,00€
Bez nodokļa:1 070,00€
Ražotājs: Sunday Kods: Forno Mini
Maizes krāsns Forno Mini izgatavots no augstas kvalitātes ugunsdrošiem materiāliem ar augstu alumīnija oksīda saturu (70%), gaišā krāsā. Aprīkots ar metāla durvīm un iebūvētu termometru. Papildus var iegādāties dūmgāzu savienojumu. Tas ir nepieciešams pareizai krāsns darbībai...
540,00€
Bez nodokļa:540,00€
Rāda no 1 līdz 17 kopā 17 (Kopā lapu - 1)