Izvēlne
Your Cart

Pumek dūmvadi

Pumek dūmvadi
Pumek dūmvadi
Pumek dūmvadi
Pumek dūmvadi
Pumek dūmvadi
Pumek dūmvadi
Pumek dūmvadi
Pumek dūmvadi
Atslēgvārdi: Dūmvadi
Pumek dūmvadi

Lejuplādēt uzstādīšanas instrukciju! (pdf)

Isokern – ideāls risinājums koksnes kurināmā gadījumā
.
Isokern ir moduļdūmvadu sistēma, kas ir izgatavota no vulkāniskās lavas ieža - pumeka. Pateicoties pumeka augstai siltumizolācijas spējai dūmgāžu siltuma zudumi ir pavisam nelieli, dūmkanāla iekšējā virsma sasilst īsā laikā un dūmvads ātrāk uzsāk normālu darbību. Tāpat Isokern moduļbloka materiālam ir neliels siltumizplešanās koeficients un šajā sakarā tas ievērojami samazina plaisu rašanās risku. Isokern moduļbloka spēja paciest lielu karstumu, krasu temperatūras maiņu un noturību pret sodrēju degšanu ir iespējama, pateicoties izmantotajam materiālam un moduļbloka uzbūvei – starp moduļbloka dūmeju un ārējo virsmu ir gaisa izolācijas kanāls.

Isokern ir piemērots visām koksnes kurināmā apkures iekārtām - krāsnīm, kamīniem, plītīm, pirtskrāsnīm un centrālapkures katliem, kuru maksimālā jauda ir līdz 60kW un izvadīto dūmgāzu temperatūra ir sākot no 150ºC līdz 600ºC.


Isokern ir drošs, izturīgs un ilgmūžīgs moduļdūmvads, kas ir testēts kā sistēma un tam ir spēkā esošajiem ES normatīviem atbilstošs CE marķējums:

LVS-EN 1858:2003
T400 N1 D 3 G00
T450 N1 D 3 G20

T600 N1 D 3 G50


T –  temperatūras klase, attiecīgi 400/450/600°C
N1 – spiediena klase, dotajā gadījumā zemspiediens 
D – darbības vide, dotajā gadījumā sausa
3 – korozijnoturības klase atbilstoši izmantotajam apkures veidam, dotajā gadījumā cietais kurināmais (koksne)
G00/20/50 – pārbaudīta noturība pret sodrēju aizdegšanos, cipars apzīmē dotajai temperatūras klasei atbilstošā dūmvada minimālo attālumu (mm) no ugunsnedrošā materiāla.


Isokern tehniskie dati
:
EM16 160 mm 36x36x25 cm 24 kg/gb 96 kg/m
EM18 180 mm 40x40x25 cm 27 kg/gb 108 kg/m
EM18 200 mm 40x40x25 cm 28 kg/gb 112 kg/m


Moduļu dūmvads ISOKERN ir vienota sistēma, kas satur visas kvalitatīva krāsns dūmeņa izbūvei nepieciešamās sastāvdaļas. Visi tā elementi nav smagi, tādēļ moduļu dūmvads ISOKERN būs droša izvēle gadījumā, kad izšķirošais izvēles faktors ir skursteņa kopējā masa un uzstādīšanas ātrums. ISOKERN ir piemērots jebkurai apkures iekārtai, ja kurināmais ir dabīga koksne. Apaļā pumekas dūmeja ātri sasilst. Pateicoties labai siltumvadībai, pumeka nodrošina labu vilkmi dūmvadā. Veiksmīgas moduļu bloka ISOKERN ražošanā izmantojamo materiālu kombinācijas rezultātā nenotiek kvēpu pielipšana pie dūmejas sieniņām un dūmvads tik ātri neaizsērē. 

Raksturīgākās īpašības:

 • Apaļa pumakas dūmeja

 • Max 60 kW

 • Attālums no apkures iekārtas līdz ugunsnedrošiem materiāliem nedrīkst būt mazāks kā 20 mm, atstarpei jābūt ventilējamai

 • Dūmvadu var apmest visā ta garumā

 • Temperatūras klase T450, pieļaujamā dūmu gāzu temperatūra < 450º C

 • Spiediena klase N1, retinājums

 • Sausa darbības vide - kurināmais dabīga koksne

 • Korozijizturības klase 3

 • G (20), marķējums G garantē dūmejas ugunsdrošību kvēpu uzliesmošanas gadījumā. (20) nozīmē, ka  attālums līdz  ugunsnedrošiem materialiem nedrīkst  būt mazaks par 20 mm.

 • Marķējums CE, pēc atzinīgiem veikto testu rezultātiem atbilstoši Eiropas ražošanas standarta 1858:2003 prasībāmKonstrukcija
:
Dūmvada ISOKERN konstrukcija ir ļoti vienkārša. ISOKERN tiek salikts no pumekas moduļu blokiem, salīmējot tos ar dūmvadu līmi ISOKERN. Dūmvadam iespējams piekomplektēt papildus elementus - dūmejas aizbīdni, konsoli ķieģeļu apdarei, lietuscepuri, dūmvada stiprinājuma komplektu.


Kam jāpievērš uzmanība pirms darbu uzsākšanas
?
Dūmvada izvietojumam un augstumam ir jābūt precīzi noteiktiem jau projektēšanas posmā. Pirms dūmvada izbūves jāpārliecinās par apkures iekārtas un dūmvada sistēmas atbilstību.

Cena uzrādīta par vienu bloku

 

 

Konsultācija par produktu un cenu: 22582236

 • Kods: Pumek dūmvadi
20,00€
Bez nodokļa: 20,00€