Izvēlne
Your Cart

MUSA COMFORT AIR 12 UP! M1 - Granulu kamīnkrāsns

MUSA COMFORT AIR 12 UP! M1 - Granulu kamīnkrāsns

Gaisa vadu granulu krāsniņas

Granulu krāsns ar čuguna augšējo virsmu, krāsota tērauda apdari, Alutec® kurtuvi, čuguna restēm un ar pulverkrāsojuma sānu pārklājumu. Inteliģentā sadegšanas vadība ar Active + vai ar Maestro tehnoloģiju un dubultu Wi-Fi pieslēgumu.

MUSA krāasniņas pieejamas ar 4 dažādām sānu apdares krāsām - bordo sarkans, balts, sudrabots, tumši pelēks.


Kā viens no populārākajiem MCZ produktiem šī krāsns ir pieejama Air, Comfort Air® un Hydro Matic versijās, kurām raksturīga plaša un dabiska liesma, noslēgta konstrukcija, pelnu pannas iknedēļas iztukšošana un keramikas aizdedzes svece ātrai aizdedzei  trīs minūšu laikā.

Vēl skaistāks skats uz liesmu
Jaunajām MUSA krāsnīm izveidota uzlabota dizaina degšanas kamera, lai sniegtu vēl vairāk elpu aizraujošu skatu uz uguni. Palielinājies kurtuves augstums un dziļums, nodrošinot dabiskāku liesmas vertikālo kustību. Krāsniņas un degkameras formas tagad ir ar maigākām līnijām, lai būtu patīkami to uzlūkot pat tad, kad nedeg uguns.
 
Slēgta degkameras konstrukcija kā standarts
Pateicoties pilnīgi noslēgtai sadegšanas kamerai, MUSA krāsniņas izmanto skābekli, kas tiek ņemts tikai no ārājās gaisa padeves, nodrošinot mazāku kopējo patēriņu un perfektu siltuma komfortu mūsdienu mājās, neizmantojot degšanai skābekli telpās. Pat krāsniņām, kurām ir A klases energoefektivitāte, nepastāv nekāds dūmu emisijas risks telpā.
 
Aizdedzes ātrums
Pateicoties jaunam keramikas aizdedzes deglim, liesma parādās mazāk nekā trīs minūtes, kas par 40% samazina aizdegšanās laiku, tādejādi ievērojami samazinot elektroenerģijas patēriņu.
 
Tīrīšanas autonomija
Jaunajām MUSA granulu krāsniņām pelnu pannas ietilpība ir palielināta līdz gandrīz 5 litriem un pelnu nodalījuma ietilpība ir lielāka par 8 litriem, kas nozīmē aptuveni vienu nedēļu ilgas krāsns darbību bez pelnu tīrīšanas.
 
Turklāt Hydro Matic un Comfort Air Matic versijās ir automātiska pelnu iztīrīšanas sistēma, kas novērš pelnu uzkrāšanos un atbrīvo no ikdienas tīrīšanas.

 
Izslēdzama ventilācija
Funkcija No Air ļauj daļēji vai pat pilnībā atslēgt tā saucamo piespiedu ventilāciju (ar ventilatoru palīdzību tā izplata sito gaisu visā telpā), tādējādi nodrošinot maksimālu klusumu un siltuma izplatīšanos vidē dabiskā ceļā.
 
Izvēlieties UP! versijas, lai ietaupītu vietu
AIR un Comfort Air® versijas ir pieejamas arī ar dūmu izvadi augšpusē, nevis aizmugurē.
Tas ļauj uzstādīt krāsniņu tuvāk sienai un ietaupīt vietu telpā.
 
Viegli lietojamas visās versijās
Šīs krāsniņas ir izstrādātas, lai padarītu lietotāja dzīvi vēl vieglāku.
 
  • Aktīvās + versijas (Air un Comfort Air®): šos modeļus var viegli vadīt ar praktisku tālvadības pulti, kas ietilpst standarta komplektācijā ar iekštelpu termostata funkciju. Tālvadība, izmantojot viedtālruni, ir pieejama ar piederumu komplektu.
  • Hydro Matic versijas: šos modeļus var vadīt ar vadības paneli, kas atrodas krāsniņas augšā, ar viegi saprotamām funkcijām. Tālvadība, izmantojot viedtālruni, ir pieejama ar piederumu komplektu.
  • Maestro versijas (Air un Comfort Air®): šos modeļus var kontrolēt, izmantojot viedtālruni gan mājās, gan ārpus mājām, izmantojot īpašu lietojumprogrammu un standarta Wi-Fi pieslēgumu. Kā alternatīva jūsu viedtālruņa lietošanai ir pieejama tālvadības pults, kurā jau ir instalēta lietotne, vai arī pašinstalējošs digitālais vadības panelis. > Uzziniet vairāk par Maestro (ENG)
 
Tālvadības pults Active + versijām (Air un Comfort Air®)
 
Hydro Matic versiju vadības panelis
 
Īpaša programma Maestro versijām (Air un Comfort Air®)


 


Enerģijas klase
A+
Nominālā jauda
11,9 kW
Minimālā jauda
3,4 kW
Efektivitāte pie maksimālas jaudas
90,8 %
Efektivitāte pie maksimālas jaudas93,2 %
Granulu piltuves tilpums
46 lt
Granulu patēriņš
0,8-2,7 kg/h
Apsildāmā platība
292 m3
Dūmvada diametrs80 cm
Svars180 kg
Maksimālā dūmu izplūdes temperatūra193  ºC
  • Kods: MUSA COMFORT AIR 12 UP! M1
3 770,00€
Bez nodokļa: 3 770,00€
CE sertifikāts 

 Lejuplādēt PDF

Juridiskie dati

 Lejuplādēt PDF

Tehniskie dati

 Lejuplādēt PDF

Vispārīgās instrukcijas

 Lejuplādēt PDF

Advancēta vadība, izmantojot Wi-Fi, iekļauta standarta komplektācijā.

Šajā izstrādājumā ir iekļauta Maestro tehnoloģija, kas ļauj sildītājam paust vislielāko potenciālu, tajā pat laikā padarot tā izmantošanu to vieglāku un intuitīvāku. Īsts integrēts mikrodators sadarbojas ar viedtālruni un vēl vairāk uzlabo sildītāja veiktspēju, kas turpina perfekti strādāt pat apstākļos, kas nav ideāli. Šeit uzziniet visas augstas veiktspējas plīts klāsta priekšrocības, ko var vadīt no attāluma.