Izvēlne
Your Cart

SALZBURG C kamīni siltuma akumulācijas Nordpeis

SALZBURG C kamīni siltuma akumulācijas Nordpeis
SALZBURG C kamīni siltuma akumulācijas Nordpeis
SALZBURG C kamīni siltuma akumulācijas Nordpeis
SALZBURG C kamīni siltuma akumulācijas Nordpeis
SALZBURG C kamīni siltuma akumulācijas Nordpeis
SALZBURG C kamīni siltuma akumulācijas Nordpeis
SALZBURG C kamīni siltuma akumulācijas Nordpeis
-11 %
SALZBURG C kamīni siltuma akumulācijas Nordpeis
SALZBURG C kamīni siltuma akumulācijas Nordpeis
SALZBURG C kamīni siltuma akumulācijas Nordpeis
SALZBURG C kamīni siltuma akumulācijas Nordpeis
SALZBURG C kamīni siltuma akumulācijas Nordpeis
SALZBURG C kamīni siltuma akumulācijas Nordpeis
SALZBURG C kamīni siltuma akumulācijas Nordpeis
Atslēgvārdi: kamīni , nordpeis
SALZBURG C kamīni siltuma akumulācijas Nordpeis

Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM !

Uzrādītā cena ir ar piegādi un uzstādīšanu !

Kamīni Nordpeis SALZBURG C ir aprīkoti ar jaunu siltuma konvekciju, kas jums dod pilnīgu kontroli pār siltuma izplatību telpā. Telpu iespējams piesildīt ļoti ātri, ko nav iespējams panākt ar citu tipu kamīniem.Tādēļ īpaši piemērots aukstiem laika apstākļiem ēkās, bez centrālās apkures.  Kurtuve ir aprīkota ar CB sistēmu, kas ļauj ieekonomēt malkas patēriņu. Stikls ir aprīkots ar speciālu gaisa piespiedu plūsmu, kas neļaus stiklam aizkvēpt.Kurtuvei ir iekšējās aizsargsieniņas no patentēta materiāla Terrmott, kas būtiski paildzina kurtuves mūžu pat pie intensīvas lietošanas.

Tehniskie parametri
Austums (mm) 1770
Platums (mm) 800
Dziļums (mm) 550
Dūmvada pieslēguma iespējas augša, aizmugure
Svars ar kurtuvi (kg)  
Jauda (kW)  
Nominālā jauda (kW)  
Apsildāmā platība (m2) -
Malkas garums (cm) 40
Dūmvada pieslēguma diametrs (mm) 150
Ārējā gaisa padeves iespēja
Termo efektivitāte (%) 84
Minimālā distance starp uzliesmojošiem materiāliem :

Aizmugure - 50mm
Sāni - 100mm

Griesti - 550mm

CO-saturs dūmgāzēs @ 13%O2 0,1%
Dūmgāzes temperatūra 140 C
Siltuma jauda 55,4 kWh
Termiskās atmiņas ietilpība

100% pēc 4,9 h

50% pēc 14,1 h

25% pēc 21,7 h

Nominālā siltuma jauda izpildes periodā (100%-25%) 3,6 kW
Virsmas temperatūra 90-140 C
Skursteņa vilkme 12 Pa
Ielādes svars (kg) 3,0 kg
Max. ielādes daudzums 5
Ielādes intervāls 1 / stundā

 

Vispārīga informācija par kamīniem ar siltuma akumulāciju
 
Siltumu akumulējošie kamīni atšķiras no citiem kamīniem ar to, ka tie ir paredzēti, lai nodrošinātu mērenu, ilgstošu siltuma izdalīšanos pēc izkurēšanas. Klasiskie kamīni izdala stipru siltumu degšanas periodā, bet ar ļoti ierobežotu atdzišanas periodu. Siltumu akumulējošajiem kamīniem Nordpeis ir gara cauruļvadu sistēma, caur kuru plūst kurtuves ražotais karstums, pirms tas iziet cauri skurstenim. Materiāls, kas ir ap dūmu kanāliem, absorbē gāzes siltumu, un kamēr dūmgāzes tiek izvadītas cauri skurstenim, temperatūra tiek samazināta līdz nedaudz virs 100 °C (212 °F). Tāpēc, labi uzkonstruēta siltuma akumulācijas kamīna efektivitāte ir daudz labākā nekā parastā kamīna efektivitāte. Siltuma akumulējošais kamīns var uzturēt mērēnu siltumu visu dienu, tikai ar vienu sildīšanas ciklu. 
 
Pārplūdes Aizbīdnis
Kad pārplūdes aizbīdnis ir atvērts, dūmu gāzes iziet tieši cauri skurstenim, neizejot cauri cauruļvadu sistēmai. Tas dod daudz labāku vilkmi, kas var būt labvēlīga uguns aizšķilšanai, kad kamīns un/vai skurstenis ir auksts. Pārplūdes aizbīdnim vajadzētu būt atvērtam tikai tad, kad tas ir nepieciešams un neilgu periodu (10-15 minūtes) pie pirmās iekuršanas, un pie jaunas ielādes, lai novērstu dūmu vai pelnu izmešanu telpā. Neatlaidīga kurināšana ar atvērtu pārplūdes aizbīdni var izraisīt parsniegtu maksimālo, atļauto skurstens temperatūru.  
 
Dūmvadu Aizbīdnis
Dūmvadu aizbīdnis cieši noslēdz kamīnu no skursteņa. Tas ir nepieciešams, lai maksimāli nodrošinātu uzkrātā siltuma izplūdi telpās, nevis ārā no skursteņa, pēc pēdējās kurināmā ielādes cikla. Aizbīdnī ir iebūvēta maza atvere, tātad, pat tad, kad tas ir aizvērts, tas aizsargā no dūmu veidošanos un atbrīvošanas. Dūmvadu aizbīdnim ir jābūt atvērtam kuršanas laikā, bet var tikt aizvērts, kad pēdēja malkas ielāde ir kļuvusi par kvēlojošām oglēm. 
 
Gaisa Ventilācija
Kurinot siltuma akumulācijas kamīnu, gaisa ventilācija, parasti, tiek maksimāli turēta vaļā. Tas nodroišina optimālu degvielas sadegšanu un samazina ogleklā nogulsnes dūmvadu sistēmā. Turklāt, tas palīdz noturēt stiklu tīrāku pie intensīvas degšanas. Taču, ja jūs vēlaties ilgāku degšanas periodu un lēnāku liesmu, gaisa ventilācija tiek koriģēta un samazināta. Salzburg ir aprīkota ar sekundāro sadegšanas tevnoloģiju, kas parasti var būt atrodama tikai modernos kamīnos. Tas nodrošina tīru sadegšanu un augstu efektivitāti, pat pie mazāka iekrāvuma. 
 
Dūmvadu Sistēmas Tīrīšana
Kad kamīns tiek lietots katru dienu visas apkures sezonas garumā, mēs iesakām, ka dūmvadi tiek tīrīti reizi gadā. Tas ir nepieciešams, lai saglabātu vilkmi un efektivitāti. Kvēpi izolē cauruļvadus, tādējādi pazeminot efektivitāti. Jūs arī varat novērot, ka vilkme is samazināta un liesmu ir grūti kontrolēt at gaisa ventilācijas funkciju. Atcerieties, ka kamīnam vienmēr ir jābūt aukstam pirms tas tiek tīrīts/pārbaudīts. 
 
Tīrot vertikālos kanākus var noņemot Thermotte plāksnes, kas atrodas kamīna kurtuves iekšpusē. 
Aiz šiem, noņemiet Powerstone vākus, lai piekļūtu kanāliem. Dūmvadu vai skurstēnu tīrīšana tiek darīta caur produkta augšas. 
 
Pelni un Pelnu-trauks
Pelnu trauks sastāv no iekšējās daļas, kas tiek izmantota, lai regulāri iztukošotu no pelniem.
 
Pelniem ir jābūt iztukšotiem periodiski. Lūdzu, ievērojiet, ka pelni var saturēt karstas ogles arī vairākas dienas pēc liesmas beigšanās. Lietojiet nedegošu konteineru, lai atbrīvotos no pelniem. 
 
Svars
Mājas īpašniekam ir jānodrošina, lai grīda spētu izturēt slodzi no produkta kopējā svara.
 
Ugunsmūris
Brīvi stāvoōs kamīnus var uzstādīt bez uguns sienas. Ievērojiet visus drošības attālumus no degošiem materiāliem. 
 
Savienojums ar Skursteni
Izpildiet instrukcijas no skursteņa ražotāja, kad savienojoties ar skursteni. Saliekiet, pliki, kamīna konstrukciju, lai precīzi noteiktu skursteņa savieojuma augstumu un pozīciju. 
 
Produkts nav saderīgs ar augšpusē savienotu betona skursteni.
 
Maksimālais svars tērauda skurstenim (augšējais savienojums) ir 300 kg.
 
Ar augšas savienojumu tērauda skurstenim, mēs atsaucamies un ražotāja uzstādīšanas norādījumiem. 
 
Prasības Grīdas Plāksnei
Izpildiet prasības priekš grīdas plāksnes (akmens, tērauds utt.), ko piemēro valstī, kurā produkts ir instalēts.
 
 
Līme
Ārējiem elementiem vajadzētu būt salīmētiem ar akrilu, kas ir iekļauts. Pārliecinaties, ka visas virsmas, kuras ir jāsalīme, ir tīras no putekļiem.
Virsmas var būt notīrītas, lai iegūtu labāku saķeri. Pārliecinaties, ka virsmas ir sausas pirms akrila uzklāšanas. Kad kamīns ir uzkonstruēts, aizpildiet savienojuma vietas ar akrilu, un izlīdziniet to ar sūkli, pirkstu un ziepjainu ūdeni, lai iegūtu skaidru identitāti starp elementiem (FIG Z). 
 
 
Nelieli Iespiedumi/Bojājumi
Transportēšana un apstrāde var izraisīt nelielus iespiedumus uz produkta. Tos var labot ar pulverveida līmi, kas ir iekļauta. Lai iegūtu ideālu rezultātu, jūs varat aizpildīt un noslīpēt ar piemērotu pildījumu, pa virsu pulverveida līmei. Aizpildiet mazākas plaisas un nelīdzenas virsmas ar otiņu. Ja iespiedums ir dziļš, to ir ieteicams aizpildīt ar vairākiem piegājieniem, lai novērstu iegrimšanu. Izlīdziniet ar, piemēram, mitru sūkli vai otiņu. 
 
Krāsošana
Skursteņa virsma ir izgatavota tā, lai uz tās varētu krāsotu bez sagatavošanas darba. Pamatā izmanto lateksa vai akrila krāsu (emulsijas kr;asa), vai cementa bāzetu faktūras krāsu. Gadijumā, ja ir kādi nelīdzenumi uz viras, tos var aizpildīt ar akrilu, kas ir iekļauts, vai ar vieglu un piemērotu aizpildīšanas materiālu. Jebkuru virsmu, kas ir aizpildīta, ir jānoslīpē ar smalku smilšpapīru. 
 
Pulēšana
Ja jūsu interesēs ir tradicionāla un pulēta virsma, ieteicams ir samitrināt apkārt un tad pārklāt to at flīžu līmi (pulverveida līmi) un stikla šķiedras sietu pirms, iespējams, pievienojot javu vai minerālo vasku. 
Ja tradicionālākā un pulētas virsmas ir vēlējuši, ieteicams samitrināt telpiskā skanējuma un pēc tam to pārklāt ar flīžu līmi (pulverveida līmi) un stikla šķiedras sietu, pirms, iespējams, javas vai minerālā vaska.
 
Flīzes
Šis kamīns var arī būt pilnībā vai daļēji noklāts ar flīzēm / dabīgo akmeni, pēc jūsu izvēles. Iedaļā virs ''Pulēšana'', mēs rekomendējam, ka skursteņa ietvars ir samitrināts, pirms tas tiek pārklāts ar flīžu līmi (pulverveida līmi) un re stiklašķiedru sietu. Tas nepieciešams, lai nodrošinātu labu saķeri un novērstu plaisas pie savienojuma vietām.  
 
Lūdzu, ņemiet vērā, ka līme un cements ir jāiestata pirms kamīnā aizdegšanas. Izpildiet instrukcijas no javas / saistvielu ražotājiem.
 
Neatkarīgi no virsmas apstrādes, ir izdevīgi aizsegt visu durvju rāmī, lai izvairītos no nepieciešamības to vēlak tīrīt.
 
Lūdzu, ievērojiet, ka gaisa spraugas starp durvju rāmi un ietvaru nedrīkst aizpildīt ar līmi, javu vai tamlīdzīgiem produktiemn.
 
 
Thermotte ™ FIG 39-45
Izolācijas plāksnes degšanas kamerā veicina augstu degšanas temperatūru, kas rezultējas tīrākā malkas sadegšanā un palielinātā efektivitātē. Jebkura rievas plāksnes nesamazinās siltumizolācijas efektivitāti. Ja nepieciešamas ir jaunas plāksnes, sazinieties ar izplatītāju.
 
 
Lūdzu, ņemiet vērā: Koka pagales, kas ir pārāk garas var izraisīt papildus spriedzi un saplēst plāksnes, spriedzes dēļ, kas raudises starp sānu plāksnēm. 
 
Ievērojiet arī, ka Thermotte ™ plāksnes var radīt krāsainus putekļus, kad tam pieskaras. Izvairieties no čugunu detaļu aiztikšanas ar putekļainiem pirkstiem. Jebkurus redzamus putekļus var notīrīt no čuguna ar cimdu, kas ir iekļauts. 
 
Plaisas iekš i PowerStone 
Sakarā ar termiskiem efektiem, var rasties mazas plaisas/rievas iekš PowerStone. Tas ir dabiski un tas neitekmē produkta funkciju vai drošību. 
 
Durvis un Stikls
Ja rodas sodrēji un stikla, var būt nepieciešams to notīrīt. Lietojiet speciālu stikla tīrāmo, jo citi mazgāšanas līdzekļi var sabojās stiklu/starplikas. (NB! Esiet uzmanīgs, arī speciālie stikla tīrītaji var sabojāt lakojumu uz durvja rāmja/starplikas). Labs padoms ir tīrīt stiklu ar mitru lupatiņu vai virtuves papīru, uzklājot uz tās nedaudz pelnu from no kurtuves. Paberzejiet pelnus pa stiklu un nobeidziet ar gabaliņu tīra virtuves papīra. NB! Stiklu tīrit tikai tad, kad tas ir auksts. 
 
Pārbaudiet regulāri vai pāreja no stikla uz durvīm ir pilnībā cieša. Iespējams, pievelciet skrūves, kas satur stiklu savā vietā - bet ne pārāk stipri, jo tas var izraisīt plaisas stiklā.
 
Periodiski, var būt nepieciešams mainīt blīves pie durvīm, lai nodrošinātu kurtuves hermētiskumu un, lai tā strādātu optimāli. Blīves var nopirkt kā komplektu, parasti iekļaujot keramikas līmi.

 
Ieteikums Iekurinot Uguni
 
Sadegšanas ātrums
Siltuma glabājošu produktu nevajadzētu iekurināt pārkāk agresīvi, jo tas var bojāt produktu. Lai iegūtu vislielāko labumu no siltuma glabājoša produkta, ir svarīgi optimizēt sadegšanas ātrumu un ielādes lielumu. Izlasiet sadegšanas ātrumu un ielādes lielumu, kas attiecas uz jūsu produktu. 
 
Labākais veids kā iekurt uguni ir ar aizdegšanās briketēm un sausiem koka skaiņiem. Laikraksta papīri rada daudz pelnu un tās krāsa ir dabai kaitīga. Reklāmas papīri, žurnāli, piena pakas un līdzigi produkti nav piemēroti, lai iekurtu uguni. Laba gaisa padeve ir svarīga pie uguns iekuršanas. Kad dūmvadi ir karsti, vilkme palielinās un durvis var tikt aizvērtas. 
 
Brīdinājums NEKAD neizmantot aizdegšanas škidrumus kā petroleja, karosīns, benzīns, alkohols vai citus līdzīgus produktus. Tas var radīt draudus jūsu dzīvībai un tas var sabojāt produktu. 
 
Izmantojiet tīru un saudu koku, ar maksimālo mitruma koeficientu 20% un minimālo 16%. Koka pagalēm vajadzētu būt sausumā pie 6 mēnešiem pec tam, kad tas ir sazāģēts. Mitra  malka prasa lielu gaisa pieplūdi, tā kā ir nepieciešama papildus enerģija/siltums, lai izkaltētu mitro malku, var rasties nosēdumi skurstenī, ar kreozotu risku un uguni skurstenī.
 
Koksnes glabāšana
Lai nodrošinātu, ka koksne ir sauda, kokam ir jābūt sazāģētam ziema un jābūt noglābātam pa vasaru zem jumta,  un ar atbilstošu ventilāciju. 
Malkas kaudzi nedrīkst aizklāt ar brezentu, kas piegu\las pie zmes, jo tas negatīvi ietekmēs žūšanas procesu. Vienmēr paglabājiet malku iekštelpā, pāris dienas, pirms lietošanas, lai mitrums uz malkas virspuses izžūtu. 
 
Lietošana
Nepietikams gaiss degšanai var radīt sodrējus uz stikla. Tāpēc, nodrošiniet pietiekamu gaisa peiplūdi pie malkas ielādes, lai liesmas un gāzes degšanas kamēra pareizi sadegtu. Atveriet gaisa ventilāciju un atstājiet durvis pusatvērtas, lai liesma pareizi pārņemtu malku. 
 
Ievērojiet, ka gaisa padeve priekš degšanas var būt pārāk liela, un tas var radīt nekontrolējamu uguni, kas var ļoti ātri uzsildīt visu degšanas kameru uz ļoti augstām temperatūrām (degot ar aizvērtām vai pusaizvērtām durvīm). Tā iemesla dēļ, jums nekad nevajadzētu piepildīt degšanas kameru pilnībā pilnu ar malku. 
 
Degvielas izvēle
Visa veida koksne, piemēram bērzs, ozols, goba, ķļava un augļkoki, var tikt izmantota par degvielu kurtuvē. Koksnes sugām ir dažādi blīvumi - jo lielāks blīvums, jo augstāka enerģētiskā vērtiba. Dižskābārdim, ozolam un bērzam ir visaugstākais blīvums. 
 
Uzmanību! Nav ieteicams lietot degvielu briketes / kompaktu koksnes mūsu produktos. Izmantojot šadu degvielu, tā var radīt produkta pārkaršanu un tā var pārsniegt drošas temperatūras normu. Brikešu / kompaktas koksnes dedzināšana ir uz jūsu pašu risku, un tikai nelielu daudzumu (max 1/3 no normālas ielādes) vajadzētu lietot pie katras ielādes.
 
Brīdinājums
NEKAD neizmantojiet piesūcinātu koksni, krāsotu koku, saplāksni, atkritumus, piena pakas, printētus maeriālus vai ko līdzīgu. Ja kāds no šiem materiāliem tiks pielietots kā degviela, garantija vairs nebūs derīga. 
 
Bieži ar šiem materiāliem ir tā, ka degšanas laika var veidoties sālskābe un smagie metāli, kas ir kaitīgi apkārtējai videi, jums un kamīna kurtuvei. Sālskābe var saēst skursteņa tēraudi vai mūri. Izvairieties arī no mizas, skaidu un citu smalkas koksnes dedzināšanas, izņemot tad, kad jūs iededzāt uguni. <

  • Kods: SALZBURG C
6 070,00€
6 800,00€
Bez nodokļa: 6 070,00€
Tehniskie parametri
Dūmvada diametrs (mm) 150
Svars (kg) 965
Augstums (mm) 1740
Platums (mm) 800
Dziļums (mm) 550
Malkas garums (mm) 300
Vispārīgās instrukcijas

 Lejuplādēt PDF

Izmēru rasējums

 Lejuplādēt PDF