Izvēlne
Your Cart

Kamīnu kurtuves

Labākie modeļi no Eiropas
ROMOTOP (Čehija) – augstas kvalitātes meistarība, pieredze kopš 1992. gada un mūsdienīgs dizains
Daudzveidīgs klāsts
Plašais produktu klāsts ar konvekcijas, akumulācijas un karstā ūdens kamīna kurtuvēm atbilst gan standarta, gan pasīvo enerģiju māju vajadzībām.
Ekonomija un ekoloģija
Kurtuves ir aprīkotas ar modernu sekundārās sadegšanas sistēmu, ko sauc par EEEK (ekonomija - ekoloģija - emisijas kontrole). Tas ļauj sasniegt sadegšanas efektivitāti līdz pat 86%, kā arī atbilst visstingrākajiem Eiropas standartiem un limitiem. Kamīni ir aprīkoti ar CGP (centralizēto gaisa padevi).
Piemērotas mazām telpām
Kurtuves ir modulētas, lai risinātu bieži sastopamu problēmu kamīnu izbūvē – mazu telpas pieejamību. Vairākiem modeļiem iestrādes dziļums ir 421 mm ar taisnu stiklu un 370 mm ar stūra versiju.
Pašattīrīšanās funkcija
Kamīnu kurtuvēm piemīt stikla pašattīrīšanās funkcija, kas ļauj baudīt liesmas maģisko burvību pilnā skaistumā pat tad, kad kurtuves izolētās durvis ir aiztaisītas, padarot kurināšanu daudz efektīvāku. “Gaisa mazgāšanas” sistēmā gaiss tiek virzīts uz kurtuves stikla virsmu, tādējādi novēršot nogulšņu veidošanos uz stikla.
Impression, Dynamic, Heat
• ROMOTOP Impression kurtuves – tehniskā pilnība, bezkompromisa kvalitāte un absolūta uzticamība
• ROMOTOP Dynamic kurtuvju konstrukcijas īpašības garantē siltu, bezrūpīgu telpas iekšējo klimatu pat visbargākajā ziemā
• ROMOTOP Heat – plašs dizaina piedāvājums, lieliska kvalitāte un saprātīga cena
AUSTROFLAMM (Austrija) – izsmalcināta, mūsdienīga apkures tehnoloģija ar ekonomiskiem, ekoloģiskiem un funkcionāliem risinājumiem
Augstas klases produkts
Kamīnu reputācija ir balstīta uz kvalitāti, dizainu un inovāciju, lai apmierinātu gan augstos starptautiskos standartus, gan zinošus un prasīgus privātmāju īpašniekus.
Kvalitātes garantija
Kamīni izceļas ar kvalitāti gan dizaina spektrā, gan iekšējo detaļu izpildījumā.
Izteiksmīga liesma
Kamīnu iekšējā kambara oderējums ir ideāli baltā krāsā, kas nodrošina spilgtu un izteiksmīgu liesmu. Pat tad, kad kamīnā ir palikušas tikai ogles, tās izgaismo visu kamīna telpu.
Perfekta durvju konstrukcija
Kamīnu durvju konstrukcija runā pati par sevi – tā atspoguļo vācu pedantismu ikkatrā detaļā.
Esiet laipni gaidīti!
Sazinieties vai atbrauciet uz salonu un ieteiksim piemērotāko kamīna kurtuvi Jūsu vajadzībām un dzīvesveidam! Ar šodien pieejamajiem kurtuvju veidiem iespējams sasniegt praktiski jebkuru vēlmi vai ideju.
Vairāk par kurtuvju veidiem un niansēm pastāstīs pārdevējs:
22582236 ï salons@norvegukamini.lv ï Lejupes iela 2, Rīga