Izvēlne
Your Cart

Thermax siltumizolācijas plāksnes

Thermax siltumizolācijas plāksnes
Thermax siltumizolācijas plāksnes
Thermax siltumizolācijas plāksnes
Thermax siltumizolācijas plāksnes
Thermax siltumizolācijas plāksnes
Thermax siltumizolācijas plāksnes
Thermax siltumizolācijas plāksnes
Thermax siltumizolācijas plāksnes
Thermax siltumizolācijas plāksnes
Thermax siltumizolācijas plāksnes
Thermax siltumizolācijas plāksnes
Thermax siltumizolācijas plāksnes
Thermax siltumizolācijas plāksnes
Thermax siltumizolācijas plāksnes
Thermax siltumizolācijas plāksnes
Thermax siltumizolācijas plāksnes
Atslēgvārdi: siltumizolācija , thermax
Thermax siltumizolācijas plāksnes

THERMAX CENAS:
Loksne 800x600x30 mm = 17 EUR
Loksne 1000x600x30 mm = 22 EUR
Loksne 1200x800x30 mm = 36 EUR
Līme 1 kg  = 7 EUR

THERMAX Siltumizolācijas plāksnes

Augstas kvalitātes THERMAX plāksnes no vermikulīta, pielietojamas podiņu krāsnīm, ķieģeļu krāsnīm, kā arī kamīniem.

 

Viegli lietojamas celtniecības un izolācijas plāksnes kamīna kurtuvju iebūvēšanai, modulāro kamīnu ierīkošanai un siltuma avotu izolācijai.

Apdare ar siltumizolāciju: THERMAX siltumizolācijas plāksnes.

THERMAX siltumizolācijas plāksnes ir kvalitatīvs, augstvērtīgs produkts, kas ražots no vermikulīta. THERMAX ir atļauts lietošanai celtniecībā ar numuru Z-43.14-131, lietošanai siltumizolācijas un apdares mērķiem atvērtos pavardos un kamīnos saskaņā ar EN 13229, kā arī podiņu un ķieģeļu krāsnīs saskaņā ar DIN 18892. THERMAX siltumizolācijas plāksnes rada ļoti mazu putekļu daudzumu apstrādes laikā. THERMAX piemērotība apstrādei ļauj ātri un ļoti tīri veikt montāžas darbus ar nelielu izolācijas biezumu.

No kā sastāv THERMAX siltumizolācijas plāksnes?

THERMAX produktu izejmateriāli ir balstīti uz vermikulīta, karjeros iegūta mālaina minerāla, kas mineraloģiskā ziņā ir tuvi radniecīgs labāk pazīstamajai vizlai. Vermikulīts tiek klasificēts kā veselībai nekaitīgs un turklāt atbilst ekoloģiski ilgtspējīgas celtniecības prasībām. Šis materiāls izceļas ar to, ka pie apm. 1000°C temperatūras tas izdala nogulsnētu kristalizācijas ūdeni un līdz ar to spēcīgi piepūšas. Tādā veidā izplestais vermikulīts, pievienojot neorganisku saistvielu, tiek presēts THERMAX plāksnēs, izmantojot karsto štancēšanu.

THERMAX – ļauj ietaupīt.

Siltumizolācijas mērķiem izmantojot THERMAX, jūs ietaupīsiet vairākkārt: krāsns siltums netiek novadīts uz mūri, bet gan tiek efektīvi izmantots, pateicoties THERMAX izolācijai. Tas ietaupa enerģiju. Jūs ietaupīsiet arī laiku, kas nepieciešams apdares darbiem, kā arī siltumizolācijas slāņa uzklāšanai un pārsegšanai. Varēsiet ietaupīt arī uz metāla konstrukciju rēķina. Visbeidzot ietaupīsiet arī telpu. Pateicoties uzlabotai efektivitātei, THERMAX ļauj ievērojami samazināt izolācijas biezumu, padarot nevajadzīgu apdari ar minerālvati. Nepieciešamais izolācijas biezums ir atkarīgs no kamīna vai sildītāja tipa. Turklāt nav svarīgi, vai tiek uzstādīta siltā gaisa krāsns, dūmvads (vai uzsildīšanas bloks), kombinēta krāsns vai ķieģeļu krāsns.

      

THERMAX® Eco ir kvalitatīvs, gadiem pārbaudīts būvmateriāls vienkāršai, drošai, ātrai un tīrai kamīna apdares montāžai. THERMAX® ECO plāksnes ir nedegošs, pret augstām temperatūrām izturīgs materiāls. THERMAX® plāksnes nodrošina siltumenerģijas vienmērīgu pārvadi no kamīna kurtuves uz telpu. Kamīna apdari iespējams projektēt tādā veidā, lai siltums no kamīna nonāktu citās mājas daļās. Jebkura biezuma THERMAX® ЕСО plāksnēm ir izcilas siltuma īpašības: augsta siltumietilpība kopā ar labām siltumizolācijas īpašībām. Mūsu produkta siltumvadāmība ir augstāka nekā kalcija-silikāta plāksnēm. THERMAX® ECO plāksnes ir izgatavotas tikai no dabīgām izejvielām – vemikulīta un neorganiska saistmateriāla. 

Kamīna apdare no THERMAX® ECO celtniecības un siltumizolācijas plāksnēm dod iespēju realizēt sapņus par visas mājas kvalitatīvas apkures un pievilcīga dizaina apvienojumu. Materiāla apstrādei tiek izmantoti standarta kokapstrādes instrumenti. Plāksnes, kas savienotas ar līmi, var papildus satiprināt ar pašurbjošām skrūvēm. 

Priekšrocības ir acīmredzamas

THERMAX® ECO plākšņu izmantošanai ir daudz priekšrocību. Plāksnes ir gan celtniecības, gan siltumizolācijas materiāls, turklāt to siltumizolācijas īpašības papildina spēja vienmērīgi pārvadīt siltumu, kas koncentrēts kamīna apdarē. Kamīnā temperatūra var sasniegt 500°C, tomēr kamīna āpusē tā pārveidojas siltuma starojumā ar optimālu temperatūru 60-70°C. Tādus parametrus var sasniegt tikai, pateicoties THERMAX® ECO plākšņu izmantošanai. 

THERMAX® plāksnes tiek ražotas īpašās presēšanas iekārtās, kas vermikulīta plastiskos graudus plāksnes ārpusē izlīdzina paralēli tās plaknei, tādēļ veidojas virsma, kas efektīvāk izstaro siltumu telpā. THERMAX® ECO ir viegls un ļoti vienkārši apstrādājams materiāls; strādājot ar to var izmantot parastos kokapstrādes instrumentus (urbi, zāģi, vīli, skrūvgriezi). Vēl viena plākšņu priekšrocība ir tāda, ka strādājot ar tām veidojas tikai neliels putekļu daudzums. Plāksnes savā starpā savieno ar termoizturīgu THERMAX® līmi un pašurbjošām skrūvēm ar slēptu galviņu, kuras var izmantot bez iepriekšējas ieurbšanas, kas nozīmīgi saīsina montāžas laiku. Atkarībā no THERMAX® ECO plāksnes pasūtītāja prasībām un vēlmēm pēc montāžas plāksnes var apmest vai apdarināt ar keramikas vai akmens flīzēm. Atšķirībā no kalcija-silikāta plāksnēm vermikulīta plāksnēm nav nepieciešama impregnēšana. Zem apmetuma, keramikas vai akmens flīzēm izmantojiet montāžas sietu.

• Drošība un drošums
• Ātra un tīra montāža
• Nav konstrukcijas un izmēru deformācijas
• Gluda virsma ( mazs patēriņš špaktelei sieta iestrādāšanā )
• Nav vajadzīga metāla konstrukcija
• Dabīgs un ekoloģiski tīrs produkts
• Liels blīvums

Profesionāļi visā pasaulē izvēlas nedegošās THERMAX® plāksnes drošai un ekoloģiski tīrai liesmas izolācijai daudzu gadu garumā. Visi tehniskie sertifikāti ir pieejami pēc pieprasījuma.

THERMAX PRIEKŠROCĪBAS

 

 

  • Kods: Thermax
17,00€
Bez nodokļa: 17,00€