Izvēlne
Your Cart

Siltuma akumulācijas kamīni

Funkcija
Atšķirībā no parastajiem kamīniem, kas izdala spēcīgu siltumu degšanas laikā, bet ātri atdziest, kamīni ar siltuma akumulāciju ļauj efektīvi uzkrāt un vienmērīgi izdalīt siltumu telpās. Tie nodrošina mērenu, ilgstošu siltuma izdalīšanos pēc izkurēšanās, līdz pat 101,9 h.
Ieguvumi
Mazāk malkas
Labi uzkonstruēti kamīni ar siltuma akumulāciju sniedz daudz lielāku efektivitāti nekā parastie kamīni, līdz ar to malkas patēriņš ir stipri mazāks. Precīzāka info pie katra produkta.
Optimāla sadegšana
Pēdējās tehnoloģijas sniedz optimālu sadegšanu ar salīdzinoši augstu efektivitāti un nelielu izmešu līmeni
Piedāvājums
No šīs sērijas piedāvājam gatavus akumulācijas kamīnus “Nordpeis” un NunnaUuni . Kamīna siltumu atdeve telpā ilgst pat līdz 101, 9 h stundai pēc liesmas nodzišanas. Tik iespaidīgs efekts tiek panākts, pateicoties Somijas vadošās kamīnu ražotāju kompānijas “Nunnauuni” patentētajam akumulācijas ziepjakmenim Mammutti.

Uzrādītās cenas ir ar piegādi un uzstādīšanu!SALZBURG C
-10 %
Ražotājs: Nordpeis Kods: SALZBURG C
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM !Uzrādītā cena ir ar piegādi un uzstādīšanu !Nordpeis Salzburg C ir akumulācijas apkures kamīns ar stūra stiklojumu labajā pusē, kas nodrošina izcilu liesmas redzamību. Tāpat kā visai mūsu Salzburg sērijai, arī Salzburg C modelim ir siltumu akumulējošs Pow..
6 890,00€ 7 624,00€
Bez nodokļa:6 890,00€
SALZBURG C (KONVEKCIJA)
-13 %
Ražotājs: Nordpeis Kods: SALZBURG C (KONVEKCIJA)
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM !Uzrādītā cena ir ar piegādi un uzstādīšanu !Nordpeis Salzburg C (Konvekcija) ir akumulācijas apkures kamīns ar stūra stiklojumu, kas nodrošina izcilu liesmas redzamību. Tāpat kā visai mūsu Salzburg sērijai, arī Salzburg C (Konvekcija)  modelim ir sil..
7 448,00€ 8 523,00€
Bez nodokļa:7 448,00€
SALZBURG M II
-20 %
Ražotājs: Nordpeis Kods: SALZBURG M II
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM !Uzrādītā cena ir par piegādi un uzstādīšanu !Nordpeis Salzburg M II ir vidēja izmēra kamīns, kas nodrošina ilgstošu un patīkamu siltumu. Papildaprīkojums ir, piemēram, praktisks koka plaukts, ko var novietot blakus vai zem kurtuves. Tāpat kā visai mūsu Sa..
3 990,00€ 4 990,00€
Bez nodokļa:3 990,00€
SALZBURG R
-14 %
Ražotājs: Nordpeis Kods: SALZBURG R
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM !Uzrādītā cena ir par piegādi un uzstādīšanu !Vai jūs vēlaties apvienot efektīvu, ilgspējīgu un videi draudzīgu apkures sistēmu ar skaistu dizainu? Tad Salzburg R ir piemērotākais kamīns. Tāpat kā visai mūsu Salzburg sērijai, arī Salzburg R ir siltumu akum..
5 290,00€ 6 150,00€
Bez nodokļa:5 290,00€
SALZBURG S kamīni siltuma akumulācijas Nordpeis
-13 %
Kods: SALZBURG S
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs: GARANTĒJAM !Uzrādītā cena ir ar piegādi un uzstādīšanu !Nordpeis akumulācijas kamīnu JAUNUMS! SALZBURG S pašlaik ir mazākais akumulācijas kamīnu pārstāvis, kas lieliski piemērots nelielos namiņos un citās telpās un nodrošinās jūs ne tikai ar siltumu, bet arī ar c..
3 290,00€ 3 793,00€
Bez nodokļa:3 290,00€
Salzburg S stūra
-14 %
Ražotājs: Nordpeis Kods: Salzburg S corner
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs: GARANTĒJAM !Uzrādītā cena ir ar piegādi un uzstādīšanu !Tāpat kā visai mūsu Salcburg sērijai, arī Salzburg S ir siltumu akumulējošs PowerStone kodols. Kodolā ir kanāli, kas uztver siltumu un maksimāli izmanto koksni. Salzburg S ir viens no mūsu mazākajiem siltumu akum..
3 380,00€ 3 910,00€
Bez nodokļa:3 380,00€
SALZBURG L (KONVEKCIJA)
-17 %
Ražotājs: Nordpeis Kods: SALZBURG L (KONVEKCIJA)
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM !Uzrādītā cena ir ar piegādi un uzstādīšanu !Nordpeis Salzburg L (Konvekcija) ir siltuma uzglabājošs kamīns ar konvekciju. Tāpat kā visai mūsu Salzburg sērijai, arī Salzburg L (Konvekcija) ir siltumu akumulējošs PowerStone kodols. Kodolā ir kanāl..
5 980,00€ 7 180,00€
Bez nodokļa:5 980,00€
SALZBURG XL
-14 %
Ražotājs: Nordpeis Kods: SALZBURG XL
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs ! GARANTĒJAM !Uzrādītā cena ir ar piegādi un uzstādīšanu !Titulbildē redzama Salzburg XL+2 versija !Nordpeis Salzburg XL ir mūsu lielākais siltuma uzglabājošais kamīns. Šis kamīna modelis atšķiras no citiem ar siltumu, ko tas izdala daudz ilgāku laiku- pat tad, ja..
7 460,00€ 8 680,00€
Bez nodokļa:7 460,00€
SALZBURG L BASIC kamīni siltuma akumulācijas Nordpeis
-18 %
Kods: SALZBURG L BASIC
Stikls kamīnā vienmēr būs tīrs. GARANTĒJAM !Uzrādītā cena ir ar piegādi un uzstādīšanu !Kamīni ar siltuma akumulācijas sistēmu ļauj efektīvi akumulēt un vienmērīgi izdalīt siltumu telpās. Tas nozīmē, ka Jūsu malkas patēriņš būs stipri mazāks, nekā kurinot vienkāršu kamīnu, līdz ar to jūs ietaupīsiet..
4 985,00€ 6 090,00€
Bez nodokļa:4 985,00€
Ražotājs: NunnaUuni Kods: Emma PL
Cena uzrādīta ar piegādi un uzstādīšanu! Emma PLSiltumu akumulējošie NunnaUuni kamīni izstaro patīkamu siltumu un saglabā "Golden Fire" zeltaino atmosfēru ilgi pēc liesmu nodzišanas. Patīkamu siltumu un tīru, liesmu garantē izcilā Mammutti ziepjakmens siltuma pretestība, laba siltuma uzglabāšan..
9 900,00€
Bez nodokļa:9 900,00€
Ražotājs: NunnaUuni Kods: Blanka
Cena uzrādīta ar piegādi un uzstādīšanu! BlankaSiltumu akumulējošie NunnaUuni kamīni izstaro patīkamu siltumu un saglabā "Golden Fire" zeltaino atmosfēru ilgi pēc liesmu nodzišanas. Patīkamu siltumu un tīru, liesmu garantē izcilā Mammutti ziepjakmens siltuma pretestība, laba siltuma uzglabāšana..
7 343,00€
Bez nodokļa:7 343,00€
Ražotājs: NunnaUuni Kods: Centrio
Cena uzrādīta ar piegādi un uzstādīšanu! CentrioSiltumu akumulējošie NunnaUuni kamīni izstaro patīkamu siltumu un saglabā "Golden Fire" zeltaino atmosfēru ilgi pēc liesmu nodzišanas. Patīkamu siltumu un tīru, liesmu garantē izcilā Mammutti ziepjakmens siltuma pretestība, laba siltuma uzglabāšan..
5 688,00€
Bez nodokļa:5 688,00€
Ražotājs: NunnaUuni Kods: Gratia
Cena uzrādīta ar piegādi un uzstādīšanu! GratiaSiltumu akumulējošie NunnaUuni kamīni izstaro patīkamu siltumu un saglabā "Golden Fire" zeltaino atmosfēru ilgi pēc liesmu nodzišanas. Patīkamu siltumu un tīru, liesmu garantē izcilā Mammutti ziepjakmens siltuma pretestība, laba siltuma uzglabāšana..
5 371,00€
Bez nodokļa:5 371,00€
Ražotājs: NunnaUuni Kods: Hestia Solo
Cena uzrādīta ar piegādi un uzstādīšanu! Hestia SoloSiltumu akumulējošie NunnaUuni kamīni izstaro patīkamu siltumu un saglabā "Golden Fire" zeltaino atmosfēru ilgi pēc liesmu nodzišanas. Patīkamu siltumu un tīru, liesmu garantē izcilā Mammutti ziepjakmens siltuma pretestība, laba siltuma uzglab..
6 900,00€ 7 563,00€
Bez nodokļa:6 900,00€
Ražotājs: NunnaUuni Kods: Hestia Solo PL
Cena uzrādīta ar piegādi un uzstādīšanu! Hestia Solo PLSiltumu akumulējošie NunnaUuni kamīni izstaro patīkamu siltumu un saglabā "Golden Fire" zeltaino atmosfēru ilgi pēc liesmu nodzišanas. Patīkamu siltumu un tīru, liesmu garantē izcilā Mammutti ziepjakmens siltuma pretestība, laba siltuma uzg..
8 624,00€
Bez nodokļa:8 624,00€
Ražotājs: NunnaUuni Kods: Joya
Cena uzrādīta ar piegādi un uzstādīšanu! JoyaSiltumu akumulējošie NunnaUuni kamīni izstaro patīkamu siltumu un saglabā "Golden Fire" zeltaino atmosfēru ilgi pēc liesmu nodzišanas. Patīkamu siltumu un tīru, liesmu garantē izcilā Mammutti ziepjakmens siltuma pretestība, laba siltuma uzglabāšanas ..
6 087,00€
Bez nodokļa:6 087,00€
Ražotājs: NunnaUuni Kods: Vega 1
Cena uzrādīta ar piegādi un uzstādīšanu! Vega 1Siltumu akumulējošie NunnaUuni kamīni izstaro patīkamu siltumu un saglabā "Golden Fire" zeltaino atmosfēru ilgi pēc liesmu nodzišanas. Patīkamu siltumu un tīru, liesmu garantē izcilā Mammutti ziepjakmens siltuma pretestība, laba siltuma uzglabāšana..
8 586,00€
Bez nodokļa:8 586,00€
Rāda no 1 līdz 17 kopā 17 (Kopā lapu - 1)