Izvēlne
Your Cart

Joya

Joya
Atslēgvārdi: Kamīni , NunnaUuni , Joya
Joya


Cena uzrādīta ar piegādi un uzstādīšanu!

 Joya

Siltumu akumulējošie NunnaUuni kamīni izstaro patīkamu siltumu un saglabā "Golden Fire" zeltaino atmosfēru ilgi pēc liesmu nodzišanas. Patīkamu siltumu un tīru, liesmu garantē izcilā Mammutti ziepjakmens siltuma pretestība, laba siltuma uzglabāšanas jauda un lieliska siltuma vadītspēja. NunnaUuni kamīnu materiāls ir Mammutti ziepjakmens no sadegšanas kamerai līdz krāsns virsmai.


Mammutti ziepjakmens ātri vada siltumu kamīna iekšējās konstrukcijās, atšķirībā no ķieģeļiem vai čuguna elementiem, kurus, pēc to siltuma īpašībām klasificē kā siltuma izolatorus. Ātra siltuma uzkrāšana saīsina kamīna sildīšanas laiku un samazina  nepieciešamo malkas daudzumu.

"Mammutti" ziepjakmens var izturēt intensīvu karstumu, tāpēc, tas tiek izmantots sadegšanas kamerā. Unikālā siltuma akumulācijas jauda ļauj uzglabāt lielu siltuma apjomu pat mazākā krāsniņā.


Siltums, kas uzkrāts NunnaUuni, vienmērīgi izkliedējas pa visu ārējo krāsns virsmu. Tas lēnām izdalās kā vienmērīgs un patīkams siltuma starojums.

Ugunsdrošais Mammutti ziepjakmens ļauj NunnaUuni kamīnos izmantot patentēto "Golden Fire" gazifikācijas dedzināšanas metodi, kas nodrošina tīras dūmgāzes ar bagātīgu liesmu.

NunnaUuni ziepjakmens kamīns efektīvi akumulē siltumu visās konstrukcijās.

Sadegšanas kamerā tiek izmantots smalkgraudains Mammutti ziepjakmens. Metamorfo iežu virziens krāsniņas struktūrā ir novietots tā, lai siltums ātri pārietu dziļāk no virsmas. Ievērojamu siltuma daļa tiek saglabāta sadegšanas kamerā.

Dūmu kanālos metemorfie ieži izvietoti tā, lai tie atbilstu sadegšanas kameras virzienam. Tādā veidā pārējais siltums tiek efektīvi saglabāts, un kamīna iekšējās struktūras visā laikā tiek apsildītas.

Akmenī uz virsmas metamorfie ieži novietoti paralēli virsmai. Tādā veidā siltums izlīdzinās, lai pārklātu visu virsmu.

Ugunsdrošais "Mammutti" ziepjakmens sadegšanas kamerā ļauj tīri un efektīvi izmantot "Golden Fire" sadedzinašanas metodi.


Enerģijas klase
A+
Termālā enerģija
52,6 kWh
Augstums
1536 mm
Platums
912 mm
Dziļums
530 mm
Svars
1500 kg
Droša distance no sadegšanas kambara aizmugurē
50 mm
Droša distance no sadegšanas kambara priekšā
1000 mm
Droša distance no sadegšanas kambara sānos
150 mm
Droša distance no sadegšanas kambara virspusē
200 mm
Siltuma izdalīšanās laiks ar 100% jaudu
6,8 h
Siltuma izdalīšanās laiks ar 50% jaudu
22,5 h
Siltuma izdalīšanās laiks ar 25% jaudu
36,4 h
Efektivitāte 
82 %
Malkas garums

330 mm

Maksimālais malkas daudzums

16 kg

  • Kods: Joya
6 087,00€
Bez nodokļa: 6 087,00€