Izvēlne
Your Cart

Siltuma izolējošās apdares

THERMAX siltuma izolējošās loksnes ir visbiežāk pielietojamais kamīnu apdares būvmateriāls pateicoties tā vieglai un vienkāršai apstrādei ar parastiem koka darbiem paredzētiem instrumentiem. THERMAX loksne atbilst A1 klasei, kas nozīmē ugunsdrošs materiāls. Galvenās priekšrocības THERMAX loksnēm : tās ir vieglas, pie apstrādes praklstiski nerada putekļus, nav jāapstrādā ar grunti pirms līmēšanas, savienojas salīmējot ar tam paredzētu līmi THERMAX un saskrūvējot, nav nepieciešams veidot metāla konstrukcijas, jo loksnes ir gan izolējošs materiāls, gan jau gatavs būvniecībai konstrukciju veidošanai. Loksnes no iekšpus " ribo " savienojumu vietās ar to pašu materiālu.  Veidojot siltuma izolējošās apdares, strikti ir jāievēro konvekcijai paredzamās lūkas, atbilstoša izmēra, vadoties pēc kurtuves jaudas. Veidojot apdares ar centrālapkures kurtuvēm ( arī gaisa apkures kurtuvēm ) ieteicams iestrādāt inspekcijas lūkas, kas pēc savas tehnoloģijas izstrādātas tā, lai tās prakstiski nav pamanāmas, bet praktiski pielietojamas inspekcijas veikšanai. Pēc apdares izveidošanas, apdares ārējā pusē jāiestrādā kamīniem paredzētais karstumizturīgs siets SILATERM, ko iestrādā ar karstumizturīgu līmjavu WHITE 600. Pēc kā apdari var apstrādāt ar kādu no karstumizturīgiem apmetumiem dizaina pielnveidošanai.

Karstumizturīgais apmetums SILATERM FINISH ir ļoti smalks apmetums ar grauda lielumu 0-0,1 mm. Pēc apstrādes tiek iegūta pilnīgi līdzena virsma.

Karstumizturīgais apmetums SILATERM MODEL ir ar nedaudz lielāku grauda lielumu 0-0,6 mm. Visplašāk izmantojamais , jo iederās vairumā dizainiski efektīvam nobeigumam.

Karstumizturīgais apmetums SILATERM ST-H ir rupjāks apmetums ar grauda lielumu 0-1,5 mm. Apmetums labi izslkatās pie lielām virsmām. 

Visus apmetumus pēc to iestrādnes un nožūšanas krāso ar toni, kāds iederās kopējā dizainā. Pēc sieta iestrādnes apdari arī var flīzēt, iestrādāt keramiskos vai akmens dizaina rāmjus glītam nobeigumam. 

Visus nepieciešamos materiālus Jūs atradīsiet mūsu mājas lapas sadaļā : Kamīnu būvmateriāli